نظر کیت وینسلت درباره شانس دیکاپریو برای دریافت اسکار 2016

نظر کیت وینسلت درباره شانس دیکاپریو برای دریافت اسکار 2016
اظهار نظر جالب کیت وینسلت در مورد این که آیا دیکاپریو شایسته ی اسکار امسال هست یا نه را می توانید اینجا بخوانید.

به گزارش فیلم نت نیوز، لئوناردو دیکاپریو برای اسکار 2016، در رشته ی بهترین بازیگر مرد، نامزد دریافت جایزه ی اسکار شده است. بسیاری از منتقدان، او را بسیار سزاوار برای دریافت این جایزه می دانند.البته می شود او را به دریافت اسکار بسیار نزدیک دانست، زیرا فیلم “بازگشته” بسیار با اقبال مواجه شده و به تنهایی در 12 رشته،نامزد دریافت اسکار شده است.

اما شاید جالب باشد که نظر کیت وینسلت (Kate Winslet) را که در فیلم بسیار مشهور و به یاد ماندنی تایتانیک هم بازی دیکاپریو بود، در این مورد بدانیم. او معتقد است که دیکاپریو یک بازیگر تمام عیار و عالی است.البته این گونه اظهار نظرها را می توان کم خطرترین نوع اظهار نظر در مورد دیگران دانست. با توجه به اینکه وینسلت امسال برای بازیگری نقش مکمل زن برای فیلم ” استیو جابز” نامزد دریافت اسکار شده و بازیگر مرد این فیلم یعنی مایکل فاسبندر هم بعنوان رقیب دیکاپریو در بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد معرفی شده است، اما وینسلت معتقد است که امسال، سال دیکاپریو خواهد بود و او اسکار را به خانه خواهد برد.

تا کنون دیکاپریو 6 بار نامزد دریافت اسکار بوده، که هیچ کدام نصیبش نشده است. باید تا اسفند ماه منتظر ماند و دید که آیا این بار، این افتخار نصیبش می شود یا نه.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *