بازیگر برنده‌ی دو جایزه‌ی اسکار مجری مراسم بهترین‌های تئاتر

کوین اسپیسی مراسم جوایز تونی را اجرا می‌کند

کوین اسپیسی مراسم جوایز تونی را اجرا می‌کند
مراسم جوایز تونی که هر سال بهترین‌های تئاتر برادوی را انتخاب می‌کند، امسال با اجرای کوین اسپیسی برگزار خواهد شد.

فیلم‌نت نیوز؛ کوین اسپیسی ۵۷ ساله که یک بار برای بازی در نمایش  گمشده در یانکرز برنده جایزه تونی شد، ۱۰ سال مدیر هنری کمپانی تئاتری اولدویک لندن بوده و برای بازی در فیلم‌های مظنونین همیشگی و زیبای آمریکایی صاحب دو جایزه‌ی اسکار شد؛ امسال مراسم اهدای جوایز تونی را اجرا خواهد کرد. او که این روزها برای بازی در سریال خانه‌ی پوشالی بسیار مورد توجه است برای اولین‌بار است که  یک مراسم بزرگ اهدای جایزه را اجرا می‌کند.

کوین اسپیسی در واکنش به این انتخاب برای اجرای مراسم جوایز تونی گفت: «من برای بازی در فیلم مظنونین همیشگی دومین انتخاب، برای بازی در زیبای آمریکایی چهارمین انتخاب و برای اجرای مراسم جوایز تونی پانزدهمین انتخاب بودم. بدون شک مسیر حرفه‌ای من در جهت درست پیش می‌رود. شاید اگر گزینه‌های دیگر اجرای اسکار حاضر به اجرای مراسم نشوند، به یکی از گزینه‌های اصلی اجرای اسکار هم تبدیل شوم.»

شارلوت سن مارتین، رییس برادوی لیگ درباره حضور اسپیسی در مراسم اهدای جوایز تونی گفت: «بی‌صبرانه منتظریم تا به تماشای اجرای پرانرژی اسپیسی در شب مراسم جوایز تونی بنشینیم.»

در دوره‌های قبلی جوایز تونی چهره‌های سرشناسی مثل هیو جکمن، نیل پاتریک هریس و جیمز کوردن اجرای این مراسم را بر عهده داشتند که البته هیچ‌کدام  برای اجرای مراسم امسال در دسترس نبودن و نوبت به کوین اسپیسی رسید. جیمز کوردن بازیگر بریتانیایی اجرای  دوره‌ی قبلی  مراسم اهدای جوایز تونی را بر عهده داشت که بعد از آن برای اجرای مراسم جوایز گرمی انتخاب شد.

نامزدهای جوایز تونی ، 2 می  (۱۲ اردبیهشت)  معرفی می‌شوند. سال گذشته نمایش موزیکال همیلتون در این مراسم صاحب۱۱ جایزه شد. از چهره‌های سینمایی سرشناس که در فصل گذشته  برادوی در نمایش‌های مختلف روی صحنه رفته‌اند می‌توان به جیک جیلنهال، مارک روفالو، گلن کلوز و ناتان لین اشاره کرد.

منبع: Reuters

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *