گزارش باکس آفیس هفتگی

«کونگ: جزیره‌ی جمجمه» در هفته‌ی اول اکرانش صدر نشین شد

«کونگ: جزیره‌ی جمجمه» در هفته‌ی اول اکرانش صدر نشین شد
فیلم «کونگ: جزیره‌ی جمجمه» (Kong: Skull Island) که تازه‌ترین فیلم با محوریت شخصیت کینگ کونگ است موفق شد در هفته‌ی اول اکرانش با 61 میلیون دلار فروش جایگاه نخست فروش هفتگی را از آن خود کند.

فیلم‌نت نیوز: محصول تازه‌ی دو کمپانی وارنر و لجندری یعنی کونگ: جزیره‌ی جمجمه این هفته اکرانش را آغاز کرد و توانست با اکران در بیش از 3800 سالن سینما به فروشی معادل 61 میلیون دلار دست پیدا کند. علاوه بر این، کونگ در گیشه‌های جهانی هم شروع خیلی خوبی داشته و موفق شده است با اکران در 65 کشور به فروش 81/6 میلیون دلاری برسد. این فیلم با بازی بری لارسون، تام هیدلستون و ساموئل ال جکسون داستان گروهی از دانشمندان را روایت می‌کند که به جزیره‌ای ناشناخته پا می‌گذارند و در آنجا با هیولایی عظیم مواجه می‌شوند. بودجه‌ی این فیلم 185 میلیون دلار تخمین زده شده است.
در جایگاه دوم فروش هفتگی اما لوگان (Logan) با بازی هیو جکمن قرار دارد که این هفته با فروش 37/85 میلیون دلار موفق شد مجموع فروشش را به 150 میلیون دلار برساند. فروش جهانی این فیلم هم با اکران در 79 کشور این هفته به رقم 285/6 میلیون دلار رسید.
فیلم برو بیرون (Get Out) از کمپانی یونیورسال این هفته و با فروش 21 میلیون دلاری‌اش در رتبه‌ی سوم فروش هفتگی قرار گرفت و مجموع فروشش را هم طی 3 هفته به رقم 111 میلیون دلار رساند.
در جایگاه بعدی فیلم کلبه (The Shack) درام فانتزی با بازی سم ورتینگتون و اکتاویا اسپنسر قرار دارد که این هفته به فروشی معادل 10 میلیون دلار رسیده است. این فیلم طی 3 هفته اکران خود موفق شده است مجموعاً 30 میلیون دلار فروش داشته باشد.
در رتبه‌ی پنجم هم انیمیشن بتمن لگو (The LEGO Batman Movie) قرار دارد که این هفته و با فروش7/8 میلیون دلار مجموع فروشش را به رقمی نزدیک به 160 میلیون دلار رساند.

منبع: boxofficemojo

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *