قتل‌های خانواده‌ی منسون تبدیل به فیلم می‌شوند

تارانتینو و ماجرای قتل همسر پولانسکی

تارانتینو و ماجرای قتل همسر پولانسکی
کوئنتین تارانتینو کارگردان ۵۴ ساله‌ی آمریکایی آخرین پروژه‌ی سینمایی‌اش را بعد از «هشت نفرت‌انگیز» و بر اساس یک داستان واقعی جلوی دوربین می‌برد.

فیلم‌نت نیوز، کوئنتین تارانتینو بی سر و صدا مقدمات جدیدترین پروژه‌اش را آغاز کرده است و برای آنچه که نویدبخش برداشت منحصر به‌فردی از قتل‌های خانواده‌ی منسون است، با بازیگران درجه یکی صحبت کرده است. تارانتینو فیلمنامه این پروژه را که نام آن هنوز مشخص نیست خودش نوشته و خودش هم کارگردانی خواهد کرد.

هاروی و باب واینستین که فیلم‌های قبلی تارانتینو را تهیه و تولید کرده‌اند در این پروژه هم حضور دارند. طبق خبرها تارانتینو در حال اتمام فیلم‌نامه است.

برد پیت که در فیلم حرام‌زاده‌های لعنتی با تارانتینو همکاری داشت و همچنین جنیفر لارنس از گزینه‌های مورد نظر برای این پروژه هستند و احتمالا فیلمبرداری در تابستان ۲۰۱۸ انجام خواهد شد.

جزییات فیلمنامه هنوز مشخص نیست اما یکی از داستان‌های فیلم حول شارون تیت می‌چرخد؛ بازیگر و همسر رومن پولانسکی که در سال ۱۹۶۹ به دست منسون و پیروانش به قتل رسید.

منسون به گروهی از پیروانش دستور داده بود که به ساکنان خانه‌ای در بخش بندیکت کانیون لوس آنجلس حمله کنند. جایی که اعتقاد داشت خانه‌ی تهیه‌کننده‌‌ی موسیقی است که کمی قبل او را رد کرده بود. در طی چند ساعت از شب ۸ آگوست، چهار تن از پیروان منسون با استفاده از اسلحه و چاقو به طرز وحشیانه‌ای تیت را که هشت ماهه باردار بود و همچنین چهار نفر دیگر از ساکنان خانه را کشتند. در سال ۱۹۷۱ منسون و تعدادی دیگر از افراد گروهش به خاطر این قتل و تعدادی دیگر که در همان تابستان رخ داد به زندان محکوم شدند.

اگر پروژه «منسون _ تیت» به عنوان فیلم بعدی تارانتینو انتخاب شود، از این جهت منحصربه فرد خواهد بود که این اولین فیلم تارانتینو است که بر اساس یک داستان واقعی ساخته می‌شود.

تارانتینو ثابت کرده است که توانایی آن را دارد که شخصیت‌های زن قدرتمند و به یادماندنی را خلق کند. از نقش اول فیلم جکی بروان (Jackie Brown) تا عروس بیل را بکش ( Kill Bill) و شخصیت‌های زن ضد مرگ (Death Proof). تیت هم می‌تواند جدیدترین شخصیتی باشد که به این گروه می‌پیوندد.

منبع: hollywoodreporter

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *