فیلم اکشن علمی تخیلی به قلم نویسنده‌ی ایرانی

«کلید کشتار» در سینمای خانگی

«کلید کشتار» در سینمای خانگی
فیلم اکشن «کلید کشتار» به کارگردانی تیم اسمیت و بر اساس فیلم‌نامه‌ی امید نوشین ساخته شده است. این فیلم هم‌اکنون با دوبله‌ی اختصاصی فارسی در سامانه‌ی فیلم‌نت برای مشاهده و دانلود قرار دارد.

فیلم‌نت نیوز: فیلم علمی تخیلی کلید کشتار (kill Switch) را تیم اسمیت بر اساس فیلم‌نامه‌ای به قلم امید نوشین کارگردانی کرده است. امید نوشین، نویسنده و تهیه‌کننده‌ی ایرانی است که بیش از دو دهه در ژانر علمی تخیلی در هالیوود فعالیت می‌کند.

کارگردان جوان فیلم، تیم اسمیت، بدون پرداختن به جزئیات و حاشیه در دقایق ابتدایی فیلم با استفاده از فلاش بک و فلش فوروارد، بیننده را در دام اتفاق‌های «اکشن» می‌اندازد. تکنیک ادیت و کات کردن صحنه‌های نفس‌گیری که قهرمان داستان برای زنده ماندن تلاش می‌کند، بیننده را برای دیدن ادامه‌ی فیلم منتظر و مضطرب نگه می‌دارد.

در این فیلم با قهرمان داستان در گذر بین دو دنیای موازی هم‌سفر می‌شویم، به‌همراه ویل پورتر، دن استیونز ماموریت دارد تا به منبع انرژی نامحدود دسترسی پیدا کند و کلید قطع کننده را فعال کند. زمانی که ویل وارد مرکز منبع انرژی می شود خودش را در دنیای موازی می‌بیند و با او در این سفر بین دو دنیا همراه می‌شویم و شاهد تلاش او برای نجات کره‌ی زمین هستیم.

شاید دن استیو، بازیگر نقش دیو در درام فانتزی پرفروش دیو و دلبر، سخت‌ترین بازی را در تیم بازیگران داشته است به دلیل صحنه‌های اکشنی زیادی که از دید اول شخص در فیلم وجود دارد. استیو هم‌اکنون در حال بازی در سه فیلم دیگر هم هست.

کلید کشتار محصول سه کشور هلند، آلمان و آمریکاست و در لوکیشن‌هایی از هر سه کشور فیلم‌برداری شده است.

این فیلم هم‌اکنون در سامانه‌ی فیلم‌نت با دوبله ی اختصاصی برای مشاهده و دانلود علاقمندان قرار دارد

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *