راه‌حلی برای جای خالی پرنس لیا در جنگ ستارگان پیدا شد

بازگشت کری فیشر به قسمت ششم «جنگ ستارگان»

بازگشت کری فیشر به قسمت ششم «جنگ ستارگان»
در دسامبر سال گذشته وقتی کری فیشر که بیش از هرچیز برای بازی در نقش «پرنسس لیا اورگانا» در سه‌گانه اصلی «جنگ ستارگان» در دنیا محبوب بود، درگذشت؛ طرفدارانش نمی‌توانستند روند داستان را بدون حضور او تصور کنند. مساله‌‌ای که سازندگان قسمت ششم «جنگ ستارگان» را به راه‌حل متفاوتی رسانده است.

فیلم­نت نیوز؛ محبوب بودن «کری فیشر» هنرپیشه‌ای که نقش «پرنسس لیا» را در مجموعه‌ی پرطرفدار جنگ ستارگان در بین هواداران این مجموعه  مساله‌ی مهم و غیرقابل انکاری است.  با وجود اینکه او در ماه دسامبر سال گذشته‌ی میلادی درگذشت، اما به دلیل تاثیر غیر قابل انکار او دراین مجموعه، برای عوامل فیلم بسیار سخت است که روند داستان را بدون او تصور کنند.

 گری فیشر در سه­ گانه اول مجموعه جنگ ستارگان  به نوعی مرکز عاطفی به شمار می­‌رفت و صحنه­‌ی ورود او در فیلم همواره با تحسین هواداران همراه بود.  اما سوال این بود که قسمت ششم چه خواهد شد؟ به عقیده­‌ی تیم سازنده­‌ی فیلم، تردید برای بیرون گذاشتن یک چنین شخصیتی از دنیای جنگ ستارگان، برای طرفداران، کمپانی دیزنی و کمپانی لوکاس فیلم به یک اندازه سخت بود.

تا چند ماه پیش سازندگان فیلم در کمپانی لوکاس فیلم، تصمیمی برای دیجیتالی کردن تصویر  کری فیشر نداشتند، اما حالا به نظر می‌­رسد که این تصمیم، راه‌حل خوبی است. البته این تصمیم با اجازه­‌ی برادر و دختر فیشر اجرایی می‌شود.  بعد از اعلام اولیه‌‌ی خبر ساخت تصویر دیجیتالی از کری فیشر، مخالفت­‌هایی آغاز شد. مخالفت‌ها  به این دلیل بود که تصور می‌­شد  قرار استیک شخصیت انیمیت شده از فیشر در بین سایر هنرپیشه‌ها حضور پیدا کند.  اما دو کمپانی سازنده­‌ی فیلم اعلام کردند که قرار است این اتفاق با برش­‌هایی از بازی­‌های قبلی او در این مجموعه به واقعیت تبدیل شود. با این وجود نگرانی در مورد کمرنگ شدن نقش «پرنسس لیا» و به دنبال آن افت کیفی فیلم، همچنان وجود دارد.

کری فیشر  بازیگر، نمایش‌نامه‌نویس و رمان نویس آمریکایی،  دسامبر سال گذشته­‌ی میلادی بر اثر ایست قلبی در سن 60 سالگی درگذشت. فیشر در طول چهار دهه بازیگری، در بیش از چهل فیلم و مجموعه­‌ی تلویزیونی بازی کرد که ماندگارترین آنها شخصیت پرنس لیا در جنگ ستارگان است.

منبع:  collider

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *