تصمیم‌های عجیب کارگردان گوشه‌گیر سینما

حذف کریستین بیل از فیلم جدید ترنس مالیک

حذف کریستین بیل از فیلم جدید ترنس مالیک
جدیدترین فیلم ترنس مالک «آهنگ به آهنگ» (Song to Song) برای اولین بار در فستیوال SXSW (جنوب از جنوب غربی) رونمایی شد و خیلی‌ها از عدم حضور کریستین بیل و بنیسیو دل تورو که پیش از این خبر بازیشان در این فیلم منتشر شده بود تعجب کردند.

فیلم‌نت نیوز: آهنگ به آهنگ ساخته‌ی جدید ترنس مالیک است که با ترکیب بازیگران جذابش خیلی‌ها را منتظر خودش کرده بود. در این فیلم بازیگرانی چون رایان گاسلینگ، مایکل فسبندر، رونی مارا و ناتالی پورتمن حضور دارند. اما نکته‌ی جالب توجه این است که علاوه بر این‌ها،‌ بازیگران مطرح دیگری هم در این فیلم بازی کرده بودند که گویا نقششان در اتاق تدوین حذف شده است.

وقتی آهنگ به آهنگ در فستیوال SXSW به نمایش درآمد، تماشاگران متوجه شدند که کریستین بیل در هیچکدام از صحنه‌های فیلم حضور ندارد. علاوه بر او، بنیسیون دل تورو و هیلی بنت هم که از شش سال پیش خبر حضورشان در این فیلم منتشر شده بود در هیچ کجای فیلم به چشم نمی‌خوردند. کریستین بیل شش سال پیش نزدیک به چهار هفته مشغول بازی در این فیلم بوده ولی بعد از مدتی از پروژه جدا شده است تا به آخرین فیلم بتمنی که بازی کرد یعنی شوالیه‌ی تاریکی برمی‌خیزد (The Dark Knight Rises) برسد.

گفته می‌شود وضعیت شخصیتی که مایکل فسبندر نقشش را ایفا می‌کند به قدری شبیه بیل است که هیچکس مطمئن نبود او در نسخه‌ی نهایی فیلم حضور داشته باشد. ترنس مالیک که به گوشه گیری و دوری از رسانه‌ها شهره است، هیچ اطلاعاتی از فیلم‌هایش منتشر نمی‌کند و همین باعث می‌شود همه به حدس و گمان‌هایشان اتکا کنند.

اما حذف بازیگران مشهور از فیلم‌های مالیک سابقه‌دار است. او پیش از این در فیلم جنگی خط باریک قرمز (The Thin Red Line) نقش آدرین برودی را به قدری کاهش داده بود که او از یک کاراکتر اصلی به یک شخصیت مکمل تبدیل شده بود. در همین فیلم، نقش جرج کلونی و میکی رورک به طور کل حذف شد.

اکران آهنگ به آهنگ از 17 مارس امسال به صورت محدود آغاز خواهد شد.

منبع: thewrap

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *