مامور 007 جلوی دوربین کارگردانی جدید

هدایت «جیمز باند» به کریستوفر نولان سپرده می‌شود

هدایت «جیمز باند» به کریستوفر نولان سپرده می‌شود
کریستوفر نولان، کارگردان نام‌آشنای فیلم‌های «بین ستاره‌ای» و «تلقین»، گزینه‌ی تهیه‌کنندگان مجموعه‌ی «جیمز باند» برای کارگردانی قسمت‌های بعدی این فیلم است.

فیلم‌نت نیوز: کریستوفر نولان حدود 10سال پیش پا به دنیای فیلم‌های فانتزی و اکشن «بتمن» گذاشت و بعد از چند سال پس از اکران موفق شوالیه سیاه برمی‌خیزد (The Dark Knight) اعلام کرد که از کارگردانی این سبک فیلم‌ها خسته است و به دنیایی از فیلم‌سازی بازگشت که مختص خودش است.

روز گذشته این کارگردان نام آشنای سینما به تازگی اعلام کرد که به ساخت یک یا چند قسمت از فیلم اکشن «جیمز باند» علاقه‌مند است. علاوه براین نولان به دلیل تجربه‌ی ساخت فیلم‌هایی مانند بتمن، با انتخاب و هدایت فیلم های اکشن بی‌گانه نیست و به‌گفته‌‌ی خودش: «به غریزه‌ام اعتماد می کنم.»

کارگردان انگلیسی-آمریکایی فیلم بین ستاره‌ای (Interstellar) اعلام کرد: «با باربارا براکلی، از اعضای تیم تهیه‌کنندگان جیمز باند (James Bond) چند بار صحبت کردم. شخصیت جیمز باند را دوست دارم و با هیجان آن را دنبال می‌کنم.»

پیش از این هم رایزنی‌هایی برای سپردن سکان فیلم «جیمز باند» به این کارگردان مشهور وجود داشت اما خبر رسمی آن منتشر نشده بود.

روز گذشته تهیه‌کنندگان این فیلم اکشن اعلام کردند دنیل کریگ با امضای قرارداد برای پنجمین بار در این مجموعه فیلم ماشین مامور ۰۰۷ را خواهد راند.

آخرین ساخته‌ی نولان، دانکرک (Dunkirk) با بازی تام هاردی و کیلین مورفی نگاهی به واقعه‌ای تاریخی است که در زمان جنگ جهانی دوم در منطقه‌ای به همین نام اتفاق افتاد. این فیلم که اولین تجربه‌ی نولان در ژانر تاریخی و جنگی به حساب می‌آید، از ۲۱ جولای ۲۰۱۷ (30 تیر) اکران خود را آغاز خواهد کرد.

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *