در فیلمی درباره‌ی قهرمان قایق سواری

ستاره‌ی سریال «وایکینگ‌ها» با جان تراولتا همبازی می‌شود

ستاره‌ی سریال «وایکینگ‌ها» با جان تراولتا همبازی می‌شود
کترین وینیک که این سال‌ها با بازی در سریال «وایکینگ‌ها»‌ به شهرت و محبوبیت زیادی رسیده، قرار است در فیلمی زندگی‌نامه‌ای در کنار جان تراولتا بازی کند.

فیلم‌نت نیوز؛ کترین وینیک ستاره‌ی سریال وایکینگ‌ها(Vikings) به گروه بازیگران فیلم سرعت مرگبار است(Speed Kills) پیوست و قرار است در کنار جان تراولتا، میا سورینو و جوردی مولا به ایفای نقش در این فیلم بپردازد. جان لوسن شاپ این فیلم را با فیلمنامه‌ای که خودش به همراه دیوید آرون کوهن نوشته است می‌سازد. فیلمبرداری آن هم از 30 ام می در ساحل میامی، پورتو ریکو و سن خوان آغاز خواهد شد.

ریچارد ریوندا دل کاسترو از کمپانی Hannibal Classics تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده دارد. جان تراولتا هم علاوه بر بازی، مدیر تولید اجرایی این پروژه هم خواهد بود. Hannibal Classics فروش حقوق پخش جهانی فیلم را به کمپانی‌های مختلف آغاز کرده است و پیشبینی می‌شود تا پایان جشنواره‌ی کن امسال پخش‌کننده‌های جهانی فیلم مشخص شوند.

سرعت مرگبار است داستان قهرمان مسابقات کشتی‌های سرعتی دونالد آرونو را روایت می‌کند که علاوه بر قهرمانی، برند‌های معروفی چون Donzi Marine، Blue Thunder و Cigarette را احداث کرد. کترین وینیک قرار است نقش لیلیان آرونو، همسر دوم دونالد آرونو را بازی کند.

وینیک در فیلم برج تاریک(The Dark Tower) که تازه‌ترین اقتباس از کتاب‌های استفن کینگ است هم حضور خواهد داشت.

منبع: variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه(2)

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *