اعلام برگزیدگان جوایز انجمن بازیگران آمریکا

«چهره‌های پشت پرده» از «لالا لند» پیشی گرفت

«چهره‌های پشت پرده» از «لالا لند» پیشی گرفت
برگزیدگان انجمن بازیگران آمریکا(SAG) یکشنبه شب معرفی شدند و فیلم «چهره‌های پشت پرده» ( Hidden Figures) توانست با کسب جایزه‌ی بهترین تیم بازیگری برنده‌ی اصلی امسال باشد.

 

فیلم‌نت نیوز؛ با این‌که لالا لند فیلم موزیکال دمین شزل تا الان با موفقیت‌های پی‌درپی‌اش فصل جوایز امسال را تماما از آن خود کرده بود. اما در جوایز انجمن بازیگران آمریکا نتوانست جایزه‌ی بهترین تیم بازیگری را که اصلی‌ترین و مهم‌ترین جایزه‌ی این رویداد است به دست آورد و آن را به چهره‌های پشت پرده باخت. البته لالا لند از این‌جا هم دست خالی بیرون نرفت و اما استون بازیگر این فیلم موفق شد جایزه‌ی بهترین بازیگر زن اصلی را از آن خود کند.

در بخش بهترین بازیگر مرد اصلی، دنزل واشنگتن توانست رقبایی چون کیسی افلک (منچستر کنار دریا) و رایان گاسلینگ (لالا لند) را پشت سر بگذارد و این جایزه را به خاطر بازی در فیلم خودش حصارها (Fences) دریافت کند.

جایزه‌ی بهترین بازیگر زن مکمل را هم وایولا دیویس برای بازی در همین فیلم به دست آورد. در بخش بهترین بازیگر مرد مکمل همان‌طور که انتظار می‌رفت، ماهرشالا علی برای فیلم مهتاب (Moonlight) برگزیده شناخته شد.

اما غافلگیری اصلی جوایز امسال در بخش سریال‌های تلویزیونی رقم خورد. جایی که سریال اتفاقات عجیب (Stranger Things) موفق شد رقیبان قدرتمندی چون بازی تاج و تخت (Game of Thrones) و وست‌ورلد (Westworld) را کنار بزند و جایزه‌ی بهترین تیم بازیگری سریال درام را از آن خود کند. دیوید هاربر، از بازیگران اصلی اتفاقات عجیب در هنگام دریافت جایزه‌ در سخنرانی تأثیرگذاری اعلام کرد او، دیگر بازیگران و  عوامل سریال، از تمام آدم‌های مظلوم و به حاشیه رانده شده حمایت می‌کنند و با مشت در صورت افرادی که به آنان زور می‌گویند خواهند زد. این سخنرانی در بحبوحه‌ی اقدامات جنجالی دونالد ترامپ، احساسات افراد حاضر در مراسم را برانگیخت و باعث شد ایستاده برای هاربر دست بزنند.

در بخش سریال‌های کمدی هم نارنجی مُد جدید است (Orange is the New Black) جایزه‌ی بهترین تیم بازیگری کمدی را به دست آورد.

منبع: slashfilm

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *