تصمیم عجیب تهیه‌کنندگان «دیزنی» ؛

چنینگ تیتوم پری دریایی می‌شود!

چنینگ تیتوم پری دریایی می‌شود!
تهیه‌کنندگان استودیوی دیزنی در تصمیمی شگفت‌انگیز قصد دارند نسخه جدیدی از داستان این فیلم را روی پرده سینما بیاورند و با جابه‌جا کردن نقش‌های اصلی، «چنینگ تیتوم» را برای بازی در نقش پری دریایی انتخاب کرده‌اند

به گزارش فیلم نت نیوز، چنینگ تیتوم بازیگر فیلم‌های «مایک جادویی» و «فاکس‌کچر» به زودی در پروژه بازسازی کمدی عاشقانه «Splash» ساخته ران هوارد که در سال 1984 روی پرده رفته بود، در نقش پری دریایی ظاهر خواهد شد. تهیه‌کنندگان استودیوی دیزنی در تصمیمی شگفت‌انگیز قصد دارند نسخه جدیدی از داستان این فیلم را روی پرده سینما بیاورند و با جابه‌جا کردن نقش‌های اصلی، تیتم را برای بازی در نقش پری دریایی انتخاب کرده‌اند؛ نقشی که داریل هانا در نسخه اصلی ایفاگر آن بود.

در شرایطی که استودیوهای قدر هالیوود بیش از پیش به بازسازی پروژه‌های نه چندان قدیمی خود روی آورده‌اند – از جمله نسخه امروزی «شکارچیان روح» (Ghostbusters) که به‌تازگی با تغییر جنسیت تمام شخصیت‌های اصلی روی پرده رفته – حالا نوبت به تهیه‌کنندگان دیزنی رسیده تا در اقدامی شگفت‌انگیز تصمیم به تغییر جنسیت پری دریایی بگیرند و در ادامه از چنینگ تیتم بازیگر فیلم «مایک جادویی» برای بازی در این نقش دعوت کنند.

کمدی رمانتیک «Splash» به کارگردانی ران هوارد و با نقش‌آفرینی تام هنکس و داریل هانا در 1984 روی پرده رفت و با موفقیت تجاری در گیشه روبه‌رو شد. این موفقیت علاوه‌بر آن که به محکم‌تر شدن جای پای هنکس و هانا در سینما انجامید، برای هوارد کارگردان امریکایی نیز شهرتی بی‌سابقه به همراه داشت. کم‌تر از دو دهه بعد، هوارد با ساخت درام «یک ذهن زیبا» (2001) موفق به کسب دو جایزه اسکار در رشته‌های اصلی شامل بهترین فیلم و بهترین کارگردانی شد.

ددلاین گزارش داده جیلیان بل کمدینی که به همراه تیتم در اکشن کمدی «جامپ استریت شماره 22» ایفای نقش کرده است در نقش معشوقه پری دریایی که در نسخه اصلی توسط تام هنکس اجرا شده، جلوی دوربین می‌رود.

نسخه جدید فیلم مانند کمدی هوارد بر کودک کم‌سن‌وسالی متمرکز خواهد بود که یک پری دریایی نجاتش می‌دهد و سال‌ها بعد دوباره با موجودات زیر دریا ملاقات می‌کند و دلباخته موجودی می‌شود که از هویت واقعی‌اش بی‌خبر است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *