چارلی هیومن همزمان با اکران «شهر گمشده‌ی زی» از تجربه‌ی بازی در این فیلم می‌گوید

برای این فیلم به همه‌ی توان بازیگری‌ام نیاز داشتم

برای این فیلم به همه‌ی توان بازیگری‌ام نیاز داشتم
اکران فیلم «شهر گمشده‌ی زی» (The Last City of Z) در آمریکا و چند کشور دیگر از هفته‌ی پیش (14 آوریل) آغاز شد و خبرنگار سایت کلایدر با چارلی هیومن در باره‌ی نقشش در این فیلم گفت‌وگو کرده ‌است. ترجمه‌ی بخشی از این گفت‌وگو را بخوانید.

فیلم‌نت نیوز؛ چارلی هیومن بازیگر انگلیسی فیلم شهر گمشده‌ی زی (The Last City of Z)  درباره‌ی نقش «پرسی فاست» و چگونگی کار کردن با جیمز گری کارگردان و نویسنده‌ی شهر گمشده‌ی زی گفت: «فیلم‌نامه را خواندم و فهمیدم که جیمز گری نویسنده‌ی فوق‌العاده‌ای است. احساس کردم این بهترین موقعیتی است که تا به حال به من پیشنهاد داده شده و به همه‌ی توان بازیگری‌ام نیاز دارم» هیومن به توانایی جیمز گری اشاره کرد و توضیح داد: «جیمز استاد داستان پردازی است و بانک کامل اطلاعات فیلمی است که می‌خواهد بسازد.» او همچنین از خاطرها و اتفاق‌هایی که در مدت فیلم‌برداری رقم خورد به «روز دیوانه کننده‌ای که به دلیل رعدوبرق و طوفن مجبور شدیم لوکیشن را سریع تخلیه کنیم» اشاره کرد.

شهر گمشده‌ی زی برگرفته از یک رمان پرفروش به همین نام به قلم دیوید گران است. شهر گمشده‌ی زی روایت کننده‌ی سفرنامه‌های یک کاشف انگلیسی به نام پرسی فاست است که به آمازون سفر می‌کند و نشانه‌هایی از تمدنی پیشرفته و ناشناخته می‌یابد. در کتاب آمده است که  فاست به همراه همسر، فرزند و  یکی از دوستانش برای اثبات حرف‌هایش به دیگران به جنگل‌های آمازون برمی‌گردد و در سال 1925 به ناپدید می‌شود.

هیومن در ادامه درباره‌ی جذابیت‌های این فیلم توضیح داد: «بازی‌های استثنایی، هنر فیلم‌برداری و فیلم‌نامه نفس‌گیر من را عاشق این فیلم کرد و فکر می‌کنم همه‌ی افراد این پروژه این حس را داشته باشند.»

 شهر گمشده‌ی زی با تکنیک‌های قدیمی فیلم‌برداری ساخته شده‌ است و به گفته‌ی منتقدان گریم بازیگران، طراحی صحنه و لباس به نوعی دست‌یافتن به ناممکن بوده است. این فیلم محصول سینمای آمریکاست اما در کشور انگلستان و ارتفاعات ایرلند شمالی فیلم‌برداری شده‌ است.  شخصیت‌ها به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی و آلمانی حرف می‌زنند.

چارلی هیومن بازیگر، نویسند و تهیه‌کننده انگلیسی است که با بازی در سریا‌ل‌های تلویزیونی در حال حاضر  مشغول بازی در فیلم پادشاه آرتور(king Arthur) است.

منبع: Collider

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *