در باکس آفیس هفتگی سینمای دنیا کدام فیلم‌ها در صدر جدول هستند؟

پیشتازی «لوگان» در اولین هفته‌ی اکران

پیشتازی «لوگان» در اولین هفته‌ی اکران
فیلم «لوگان» به کارگردانی جیمز منگولد و با بازی هیو جکمن این هفته اکرانش را آغاز کرد و توانست فروش خیلی خوبی را برای خودش رقم بزند و صدرنشین جدول فروش هفتگی شود.

فیلم‌نت نیوز: آخرین حضور هیو جکمن در دنیای ابرقهرمانان اکس من موفق شد در اولین هفته‌ی اکرانش به فروشی معادل 85/3 میلیون دلار برسد و به این ترتیب رتبه‌ی اول فروش هفتگی را از آن خود کند. این درحالی است که درجه بندی سنی فیلم و حس و حال تیره و تاریکی که داستانش دارد خیلی‌ها را به این نتیجه رسانده بود که لوگان در گیشه به موفقیت زیادی نخواهد رسید. اما این فیلم ثابت کرد که ژانر کامیک بوکی می‌تواند داستان‌های عمیق‌تری روایت کند و حتی لحن همیشگی‌اش را هم تغییر دهد، و همچنان نزد مخاطبان طرفدار داشته باشد. در گیشه‌های جهانی هم مجموع فروش لوگان به رقم 152 میلیون دلار رسیده است که درصد بالایی از این فروش از اکرانش در کشورهایی مثل چین،‌ انگلستان و کره‌ی جنوبی رقم خورده است.

فیلم بیرون برو (Get Out) اولین فیلم جوردن پیلی کمدین و نویسنده‌ی آمریکایی در این هفته فروشش را به رقم 26 میلیون دلار رساند و موفق شد جایگاه دوم فروش هفتگی را از آن خود کند.

اما فیلم دیگری که از این هفته اکرانش را آغاز کرده کلبه (The Shack) با بازی سم ورتینگتون و اکتاویا اسپنسر است که مجموع فروشش در 2888 سالن سینما به 16/1میلیون دلار رسید و در جایگاه سوم فروش هفتگی قرار گرفت.

اما فیلم بتمن لگو (The LEGO Batman Movie) که در هفته‌های اول اکرانش شروعی توفانی داشت این هفته با افت فروش مواج بود و با 11 میلیون دلار در رتبه‌ی پنجم فروش هفتگی قرار گرفت.

در رتبه‌ی پنجم هم فیلم پیش از آنکه بیفتم(Before I Fall ) قرار دارد که با اکران در 2346 سالن سینما نهایتاً توانست مجموع فروشش را به 4/9 میلیون دلار برساند.

منبع: boxofficemojo

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *