فیلم علمی تخیلی محبوب جیمز کامرون به سینماها بر می‌گردد

رونمایی از پوستر نسخه‌ی سه بعدی «ترمیناتور 2»

رونمایی از پوستر نسخه‌ی سه بعدی «ترمیناتور 2»
«ترمیناتور 2: روز داوری» (Terminator2 : Judgement Day)‌ که در زمان اکرانش با داستان نو و  جلوه‌های ویژه‌ی خیره کننده‌اش خیلی‌ها را به خودش جذب کرد و تبدیل به یکی از فیلم‌های علمی تخیلی محبوب چند نسل شد، قرار است این بار در نسخه‌ای سه بعدی اکران شود.

فیلم‌نت نیوز؛ مدتی می‌شد که خبرهایی از اکران نسخه‌ی سه بعدی از فیلم ترمیناتور 2 منتشر شده است و هواداران این فیلم که یکی از موفق‌ترین دنباله‌های سینمایی و یکی از بهترین فیلم‌های علمی تخیلی است، مدت‌هاست که انتظار اکران مجدد آن را می‌کشند تا این بار فیلم محبوبشان را به صورت سه بعدی تماشا کنند.

حالا به نظر می‌رسد قرار استاین انتظار به پایان برسد، چون اعلام شده اکران نسخه‌ی سه بعدی این فیلم از اواخر آگوست امسال آغاز خواهد شد. همچنین تأیید شده است که جیمز کامرون شخصا روی روند تبدیل این فیلم به نسخه‌ی سه بعدی نظارت داشته است.

پیش از این قرار بود ترمیناتور 2  سه بعدی در سال 2016 اکران شود که به نتیجه‌ی مشخصی نرسید. حالا علاوه بر مشخص شدن تاریخ اکران،‌ کمپانی پخش کننده پوستر مخصوصی برای این نسخه‌ی سه بعدی منتشر کرده است تا شور و شوق هواداران این فیلم را بیش از پیش کند.

روز داوری که اولین بار در سال 1991 اکران شد، دنباله‌ای بود بر قسمت اول فیلم ترمیناتور که جیمز کامرون آن را در سال 1984 ساخته بود. مشکلات زیادی که سر راه ساخت این فیلم بود،‌ و بودجه‌ی هنگفت 102 میلیون دلاری‌ تولید آن  باعث شد لقب پرخرج‌ترین فیلم آن زمان را از آن خود کند و این لقب فشار زیادی را روی سازندگانش گذاشته بود.مخصوصاً که فیلم قبلی جیمز کامرون یعنی ورطه(The Abyss) در گیشه موفقیت آمیز عمل نکرد.

اما ترمیناتور 2 تمام این نگرانی‌ها را از بین برد و با فروش 519 دلاری‌اش به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 1991 تبدیل شد و طرفداران پرو پا قرصی پیدا کرد که تا همین امروز معتقدند این فیلم بهترین فیلم عمرشان است.

منبع: cinemablend

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *