پردرآمدترین بازیگران زن معرفی شدند

پردرآمدترین بازیگران زن معرفی شدند
نشریه فوربس فهرست سالانه خود از پردرآمدترین بازیگران زن سینما را منتشر کرد که اسامی جالبی در این فهرست به چشم می خورد.

به گزارش فیلم نت نیوز، جنیفر لارنس ستاره سری فیلم‌های “عطش مبارزه” پردرآمدترین بازیگر زن سال شد.
لارنس برای دومین سال پیاپی عنوان پردرآمدترین بازیگر زن جهان را به خود اختصاص داد. این بازیگر ۲۶ساله در یک سال گذشته ۴۶ میلیون دلار درآمد داشت و در فهرست پردرآمدترین بازیگران زن نشریه فوربز در صدر قرار گرفت.
پس از لارنس که از قضا جوان‌ترین بازیگر این فهرست هم محسوب می‌شود، ملیسا مک‌کارتی کمدین مشهور سینمای آمریکا ایستاده است که به لطف فروش بالای فیلم‌هایی مانند “شکارچیان روح” پل فیگ نسبت به سال ۲۰۱۵ شاهد رشد ۴۳.۵ درصدی درآمد خود بود.
جوهانسون که امسال باز هم در نقش بیوۀ سیاه گروه “انتقام‌جویان” به پرده سینما بازگشت با درآمد ۲۵ میلیون دلاری در رتبه سوم فهرست پردرآمدترین بازیگران زن سال ایستاده است.

جنیفر آنیستون و ستاره چینی سینما فن بینگ‌بینگ به ترتیب چهارمین و پنجمین بازیگر پردرآمد سال ۲۰۱۶ هستند.
شارلیز ترون که سال گذشته با فیلم “مد مکس: جادۀ خشم” در گیشه جهانی درخشید یکی دیگر از نام‌های آشنا در فهرست پردرآمدترین بازیگران زن سال است. از دیگر چهره‌های مشهور این فهرست می‌توان به ایمی آدامز اشاره کرد.
فوربز این فهرست را بر اساس اطلاعات شرکت نیلسن، باکس‌آفیس موجو، پایگاه اینترنتی آی‌ام‌دی‌بی و همچنین گفت‌وگو با نمایندگان، مدیران و وکلای هنرمندانی با درآمد بالای ۱۰ میلیون دلار تهیه کرده است. در رتبۀ دهم فهرست فوربز نام یک بازیگر از سینمای هندوستان نیز به چشم می‌خورد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *