در جدیدترین فیلم از مایکل مان

هیو جکمن در نقش مؤسس فِراری ظاهر می‌شود

هیو جکمن در نقش مؤسس فِراری ظاهر می‌شود
هیو جکمن قرار است در فیلم «انزو فِراری»(Enzo Ferrari) به کارگردانی مایکل مان جایگزین کریستین بیل شود که پیش از این بنا بود نقش مؤسس شرکت اتومبیل‌سازی فِراری را ایفا کند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، به نظر می‌رسد فیلم زندگی‌نامه‌ای مایکل مان درباره‌ی مؤسس شرکت فِراری سرانجام و بعد از کش و قوس‌های فراوان به مراحل تولیدش نزدیک‌تر می‌شود. بعد از کناره‌گیری کریستین بیل به خاطر تداخل برنامه‌هایش، حالا هیو جکمن قرار است جایگزین او شود و نقش انزو فراری را بازی کند. علاوه بر جکمن، نومی ریپیس هم در نقش همسر سابق فراری، لیندا، در فیلم ظاهر خواهد شد.

تروی کندی مارتین ( نویسنده‌ی کسب و کار ایتالیایی – نسخه‌ی کالینسن-  و لبه‌ی تاریکی) فیلمنامه‌ی این فیلم را نوشته است که در سال 1957 می‌گذرد و براساس کتابی است نوشته‌ی بروک ییتس تحت عنوان انزو فراری، این مرد، ماشین‌ها، مسابقات(Enzo Ferrari, the Man, the Cars, the Races). مایکل مان اول قصد داشته است این فیلم را در اوایل دهه‌ی 2000 و با همکاری سیدنی پولاک فقید بسازد اما شرایط ساختش به دلایل مختلف فراهم نشد.

هیو جکمن به تازگی در فیلم لوگان بازی کرده است که با اکرانش در هفته‌ی اخیر بازخوردهای خیلی خوبی از سوی منتقدان و تماشاگران دریافت کرد. نومی ریپیس هم قرار است در فیلم بیگانه­: پیمان(Alien: Covenant) که دنباله‌ای است بر پرومتئوس ظاهر شود. طبق برنامه‌ریزی‌ها، تولید فیلم انزو فراری تابستان سال آینده آغاز خواهد شد. آخرین فیلم مایکل مانکلاه‌سیاه(Blackhat) بود که نتوانست انتظار مخاطبانش را برآورده کند و با واکنش‌های خیلی خوبی مواجه نشد. مایکل مان پیش از این با علی(Ali) که درباره‌ی محمدعلی کلی، بوکسور افسانه‌ای آمریکایی بود، تجربه‌ی ساخت یک فیلم زندگی‌نامه‌ای را از سر گذرانده است. او همچنین در فیلم هوانورد مارتین اسکورسیزی که روایتی بود از زندگی هاوارد هیوز، به عنوان تهیه کننده حضور داشت.

منبع: indiewire

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *