در مینی سریالی برای شبکه‌ی Hulu

همکاری مجدد جی جی آبرامز و استیفن کینگ

همکاری مجدد جی جی آبرامز و استیفن کینگ
جی جی آبرامز و استیفن کینگ که پیش از این و با سریال «11.22.63» همکاری موفقی با هم داشتند قصد دارند مینی سریال دیگری برای شبکه‌ی Hulu بسازند که باز هم اقتباسی از داستان‌های کینگ خواهد بود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، در پی همکاری موفق جی جی آبرامز و استیفن کینگ در سریال 11. 22. 63 این دو قرار است بار دیگر با سریالی تحت عنوان قصر سنگی(Castle Rock) همکاری کنند. این مجموعه که بناست به صورت یک مینی سریال ساخته و پخش شود. قصر سنگی در واقع اشاره به مکانی دارد که محل وقوع داستان‌های چند کتاب از استیفن کینگ از جمله منطقه‌ی مرده­(The Dead Zone)، دکتر خواب(Doctor Sleep) و احیا(Revival) است. بنا بر این احتمالاً هر قسمت از این مینی سریال اقتباسی خواهد بود از داستان‌هایی از این کتاب‌ها. منطقه‌ی مرده داستانی علمی خیالی و تریلر است درباره‌ی مردی است که در پی یک تصادف، 5 سال در کما می‌ماند و بعد از هوشیاری، متوجه می‌شود مغزش به قدرت‌های خارق‌العاده‌ای دست یافته است. دکتر خواب دنباله‌ای است بر داستان معروف کینگ یعنی درخشش(The Shining) و داستان مادر و پسر کتاب اول را روایت می‌کند که بعد از وقایع درخشش با مشکلات عصبی و روانی دست و پنجه نرم می‌کنند.

سم شاو و داستی توماس، سازندگان سریال منهتن(Manhattan) در حال نگارش فیلمنامه‌های این مینی سریال هستند که قرار است از شبکه‌ی Hulu پخش شود.

سریال 11. 22. 63 مینی سریالی هشت قسمتی بود که با بازی جیمز فرانکو، کریس کوپر و سارا گیدن از 15 فوریه‌ی 2016 پخشش را آغاز کرد و آخرین قسمتش هم 4ام آوریل پخش شد. این سریال که براساس داستانی از استیفن کینگ ساخته شده بود، داستان یک معلم را روایت می‌کرد که در پی اتفاقاتی توانایی سفر در زمان پیدا می‌کرد و به سال 1960 برمی‌گشت، تا به این ترتیب از ترور جان اف کندی جلوگیری کند. این سریال در مراسم امی سال گذشته نامزد دریافت بهترین جلوه‌های ویژه شده بود.

منبع: deadline

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *