همسر جانی دپ ۷ میلیون دلار وجه‌المصالحه طلاق را به دو سازمان خیریه اهدا می‌کند

همسر جانی دپ ۷ میلیون دلار وجه‌المصالحه طلاق را به دو سازمان خیریه اهدا می‌کند
امبر هرد که به تازگی از جانی دپ، بازیگر سرشناس هالیوود جدا شده، گفته است هفت میلیون دلاری را که به عنوان وجه المصالحه طلاق دریافت کرده، به دو سازمان خیریه اهدا خواهد کرد.

به گزارش فیلم نت نیوز، براساس گزارش های منتشر شده، امبر هرد نیمی از این پول را به سازمانی که برای جلوگیری از خشونت علیه زنان فعالیت می‌کند، و نیم دیگر را به بیمارستان کودکان در لس آنجلس اهدا می‌کند.

او در بیانیه‌ای درباره اهدای پول به این دو سازمان خیریه گفت:”می دانم که این سازمان‌ها از این پول استفاده درستی می‌کنند و من به حمایت از این سازمان‌ها در آینده ادامه خواهم داد. امیدوارم که نتیجه این کمک‌ها تغییر مثبتی در زندگی کسانی که نیازمند هستند، ایجاد کند.”

امبر هرد حدود چهار ماه پیش جانی دپ را به ضرب و جرح متهم کرد. به گفته او آقای دپ در جریان یک مشاجره، گوشی تلفن همراهش را به سوی او پرت کرده بود.

امبر هرد پس از آن تقاضای طلاق کرد. وکیل جانی دپ ادعا کرده بود که این اتهامات تنها برای گرفتن پول بیشتر از موکلش مطرح شده است.

امبر هرد در فوریه سال گذشته میلادی (۲۰۱۵) با جانی دپ ازدواج کرد. این دو در مه سال جاری (۲۰۱۶) بعد از ۱۵ ماه زندگی مشترک اعلام کردند که از هم جدا می شوند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *