«جیمیز گان» برای بار سوم نویسندگی و کارگردانی خواهد کرد

«نگهبانان کهکشان3» ساخته می‌شود

«نگهبانان کهکشان3» ساخته می‌شود
سازندگان فیلم «نگهبانان کهکشان» بعد از اکران موفق اولین قسمت در سال 2014، اعلام کردند که سومین قسمت از این سه‌گانه‌ را به زودی خواهند ساخت. قسمت دوم این فیلم هم‌اکنون در نوبت اکران است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ جیمز گان برای ساخت سومین قسمت فیلم نگهبانان کهکشان به استدیو مارول برمی‌گردد. این کارگردان به تازگی متنی در صفحه‌های اجتماعی‌اش منتشر کرده و در مورد دلایل برگشتن و همکاری با سازندگان این فیلم گفته‌است: «قبل از اینکه کارگردانی قسمت سوم این فیلم ابرقهرمانی را شروع کنم احتیاج داشتم بدانم احساسم چه می‌گوید.

سنتی در هالیوود رایج شده که فیلم‌ها سه‌گانه باشند و در قسمت سوم تمام شوند. نمی‌خواهم جزئی از این سنت بی‌ارزش باشم یا برای پول فیلم بسازم یا برای اینکه از من خواسته‌اند. باید زمانی این کار را انجام می‌دادم که احساس کنم باید آن را انجام داد. هیچ‌گاه در طوی دوران کاری فیلمی را نساخته‌ام مگر اینکه داستان و شخصیت‌های آن را دوست داشته باشم. به همین دلیل قسمت سوم نگهبانان کهکشان را تا به امروز شروع نکرده بودم.»

 نگهبانان کهکشان داستانی علمی-تخیلی است که گروهی از موجودات فضایی خرابکار قصد دارند با شکست دادن ابرقهرمان‌های متعصب و متعهد که نگهبان کهکشان هستند، کنترل سیاره‌ها و کهکشان‌ها را به دست بگیرند.

اولین قسمت این فیلم به کارگردانی جیمز گان و تیم نویسندگانش در سال 2014 ساخته شد و اکران آن در همان سال توانست درآمدی در حدود دوبرابر هزینه‌ی ساخت فیلم در گیشه داشته باشد و اکران  دومین قسمت، در ماه می سال جاری میلادی آغاز می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *