نظر بازیگر نقش آپولو در مورد فیلم کرید – فیلم نت

نظر بازیگر نقش آپولو در مورد فیلم کرید – فیلم نت
داستان فیلم "کرید" درباره ی فرزند آپولو کرید است. در این مطلب می توانید مصاحبه ای را بخوانید که با بازیگر نقش آپولو (که در چهار قسمت اول حضور داشت)انجام شده است.

به گزارش فیلم نت، یکی از شخصیتهای تاثیر گذار سری فیلمهای راکی، شخصیت آپولو کرید است. شخصیتی که با بازی Carl Weathers به دل بینندگان نشست. این شخصیت تا قسمت چهارم سری فیلمهای راکی حضور داشت و بعلت روایت داستانی که به مرگ آپولو در قسمت چهارم ختم شد، در دو قسمت بعدی حضور نداشت. وقتی که به نقطه نظر های او در آن زمان در مورد سری فیلمهای راکی نگاهی می اندازیم به این نکته می رسیم که احتمالا او در شروع کار شاید خیلی به خوب شدن این فیلمها خوش بین نبوده اما بعد از اکران و استقبالی که از این فیلمها شد، او هم از بودن در کنار این مجموعه راضی بوده است.

اما حالا که فیلم کرید به نمایش در آمده است ، با توجه به اینکه داستان در مورد پسر آپولو است، حتی عکسی هم از این شخصیت در فیلم دیده نمی شود. اما شاید برایتان جالب باشد که نظر خود Carl Weathers درباره ی Michael B. Jordan. که نقش فرزند آپولو را بازی می کند، چیست. وقتی از او خواستند که نظرش را در این باره بگوید ، این طور پاسخ داد : به نظرم من او (Michael B. Jordan. ) انتخاب خوبی انجام داده است و میتواند به موفقیت برسد. دوست دارم اگر صدای من را می شنود به او بگویم که تو می توانی به بهترین ها برسی و در این فیلم هم عالی و بی نقص بازی کرده ای.

البته جدای از این نظر، Michael B. Jordan. توانسته است نظرمثبت مخاطبان را تا حدودی جلب کند اما مسلما راه زیادی برای موفقیت در پیش رو دارد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *