اسپایک لی در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرد؛

در مراسم اسکار شرکت نمی کنم، اما این مراسم را تحریم نکرده ام

در مراسم اسکار شرکت نمی کنم، اما این مراسم را تحریم نکرده ام
متنی که اسپایک لی در صفحه ی اجتماعی اش منتشر کرد و انتقادی به انتخاب نامزدهای اسکار داشت، به گفته ی خودش بد تعبیر شده است.

به گزارش فیلم نت نیوز، پیرو خبری که در روز گذشته در فیلم نت نیوز و البته رسانه های جهان منتشر شد، اسپایک لی، بعد از اعلام نامزدهای اسکار 2016 متنی را منتشر کرد و اعتراضی به این انتخابها داشت. بسیاری از علاقمندان و خبرنگاران در سراسر جهان ، بعد از خواندن این متن و اینکه اسپایک لی اشاره کرده بود که در مراسم اسکار امسال شرکت نخواهد کرد، معتقد بودند که این به معنای تحریم این مراسم از سوی اوست.

اما اسپایک لی در جدیدترین مصاحبه اش، بحث تحریم این مراسم را رد کرد و اینگونه توضیح داد :

موضوع از این قرار است، من در این مورد گفتم که من و همسرم در این مراسم شرکت نخواهیم کرد و هیچگاه از کلمه ی تحریم این مراسم استفاده نکردم. البته اینکه چرا من و همسرم در این مراسم حضور نخواهیم داشت، دلیل دیگری دارد. من آن شب بخاطر مراسمی در Madison Square Garden خواهم بود. و من معتقدم که هر کس برای شرکت کردن یا نکردن در این مراسم، هر تصمیمی که دلش میخواهد میتواند بگیرد.

اسپایک لی بعد از این مصاحبه، قائل به این مطلب بود که از نوشته ای که او در صفحه ی اینستاگرامش منتشر کرده بود، سوء برداشت شده و این موضوع بی جهت این قدر مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.

البته وقتی از لی در مورد کریس راک، مجری سیاه پوست مراسم اسکار امسال سوال شد، که آیا او هم باید کنار بکشد یا نه، لی اینگونه پاسخ داد : کریس یک مرد کامل و بالغ است و خودش بهتر می تواند در این مورد تصمیم بگیرد و هر تصمیمی بگیرد، من از آن تصمیم حمایت می کنم.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *