ساخت انیمیشن استودیو «جیبلی» آغاز شد

میازاکی با کمک انیماتورهایی از سراسر دنیا انیمیشن می‌سازد

میازاکی با کمک انیماتورهایی از سراسر دنیا انیمیشن می‌سازد
استودیو «جیبلی» ساخت آخرین انیمیشن میازاکی را آغاز کرد. این استدیو اخیرا با انتشار فراخوانی از انیماتورهای در سراسر دنیا برای ساخت تازه‌ترین فیلم میازاکی دعوت به همکاری کرده است.

فیلم‌نت نیوز، پروژه‌ی آخر انیماتور مشهور  ژاپنی، هایائو میازاکی به زودی کلید می‌خورد و به‌گفته‌ی مدیران استودیو «جیبلی»به کمک انیماتورهای جدید احتیاج دارند.

کمپانی «جیبلی» در بخش مشاغل وب‌سایت رسمی خود از انیماتورها در سراسر دنیا دعوت به همکاری کرده است. این پروژه قرار است اول اکتبر سال جاری آغاز شود و ساخت آن سه سال طول می‌کشد. برنامه‌ی استودیو و میازاکی این است که این انیمیشن تا اواخر سال 2019 اکران شود و با برنامه‌های میزبانی توکیو برای المپیک 2020 تداخل نداشته باشد.

میازاکی کنار این درخواست استخدام ، خطاب به کسانی که قصد دارند فرم  را پر کنند گفت: «قرار نیست حقوق زیادی دریافت کنید.»

مدیر تولید کمپانی «جیبلی» مدتی پیش در وب‌سایت رسمی کمپانی اعلام کرد میازاکی قصد دارد دوباره انیمیشن بلند بسازد. این انیمیشن در واقع نسخه‌ی بلند انیمیشن کوتاه کاترپیلار بورو است که ساخت آن چندی پیش تمام شد.

هایائو میازاکی بعد از ساخت باد وزیدن گرفته در سال 2013 از دنیای انیمیشن خداحافظی کرد اما بعد از مذاکره و رایزنی با استدیو جیبلی اعلام کرد تصمیم دارد انیمیشن کوتاه کاترپیلار بورو را به انیمیشن بلند تبدیل کند.

فرم درخواست  برای دانلود در وب‌سایت رسمی این کمپانی Studio Ghibli’s official website  قابل دسترس است.

میازاکی انیمیشن کوتاه کاترپیلار بورو را سال‌ها پیش برای استودیو «جیبلی» ساخته بود. استدیویی که میازاکی یکی از بنیانگذارانش بود و انیمیشن برنده‌‌ی اسکار شهر اشباح را هم در همان استودیو ساخت.

منبع: Indiewire

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *