«من نفرت‌انگیز3» روی پرده‌ی سنما می‌رود

مینیون‌ها در سال 2020

مینیون‌ها در سال 2020
کمتر از دو ماه دیگر نسخه‌ی جدید «من نفرت‌انگیز» با چند غافلگیری برای طرفدارانش، در 30‌ام ماه ژوئن (9 تیر) سال جاری میلادی اکران می‌شود.

فیلم‌نت نیوز: طرفداران مینیون‌ها، این موجودات زرد رنگ و کپسولی، نه تنها بعد از دیدن دو قسمت و یک اسپین‌آف خسته نشده‌اند، بلکه با استقبال و پیگیری، سازندگان را تشویق کردند که قسمت بعدی این انیمیشن اکشن را بسازند.

در سومین نسخه از من نفرت‌انگیز، همچنان داستان مینیون‌ها را دنبال می‌کنیم اما با جزئیات بیشتر. مثل سایر فیلم‌های دنباله‌دار با یک یا دو شخصیت فیلم همراه می شویم و ادامه‌ی داستانشان را در قسمت‌های بعد می‌بینیم.

در این نسخه کوین، استوارد و باب را نمی‌بینیم، اما مینیون‌ها را در سال 2020 می‌بینیم و با شخصیت جدیدی به نام مل همراه می‌شویم که تصمیم دارد مینیون‌ها را برای تغییر متحد کند. این شخصیت همه‌ی ویژگی‌های مینیون‌ها را دارد و به همان زبان حرف می‌زند، اما شخصیت مستقلی دارد و سعی دارد سایر گروه را تشویق کند که مستقل شوند. علاوه بر شخصیت مل، یک برنامه‌ی غافلگیر کننده برای گرو، رئیس مینیون‌ها، هم در این فیلم وجود دارد.

 پیر کافین، که در دو قسمت پیشین من نفرت‌انگیز صداپیشه‌ی چند شخصیت بود، به جای مل حرف می‌زند. استیو کارل همچون نسخه‌های گذشته صداپیشه‌ی شخصیت گرو است.

عوامل سازنده‌ی فیلم می‌گویند انتظار برای دیدن مینیون‌ها بر پرده‌ی سینما زیاد طول نمی‌کشد و 30ماه جون سال جاری میلادی (30 تیر) اکران می‌شود.

منبع: Hollywoodreporter

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *