دوران پر رونق کارگردان جنجالی هالیوود

احتمال حضور مل گیبسون برای کارگردانی جوخه‌ی انتحاری ۲

احتمال حضور مل گیبسون برای کارگردانی جوخه‌ی انتحاری ۲
مل گیبسون که امسال بعد از مدت‌ها با فیلم ستیغ اره‌ای (Hacksaw Ridge) بازگشت موفقی به دنیای کارگردانی داشت، به نظر می‌رسد حالا می‌خواهد پا به دنیای ضدقهرمانان بگذارد.

فیلم‌نت نیوز؛ کمپانی وارنر جست و جویش را برای پیدا کردن کارگردان قسمت دوم جوخه‌ی انتحاری (Suicide Squad) آغاز کرده است و نکته‌ی جالب آن حضور مل گیبسون در بین کارگردان‌های احتمالی این پروژه است. شنیده‌ها حاکی از این است که وارنر علاوه بر گیبسون، با کارگردانان دیگری چون روبن فلیشر (کارگردان زامبی‌لند)، دنیل اسپینوزا (کارگردان خانه‌ی امن) و جاناتان لوین (کارگردان بدن‌های گرم) هم صحبت کرده است و یا برنامه دارد صحبت کند. به احتمال زیاد این فهرست در روزهای آینده گسترده‌تر از این می‌شود و وارنر هنوز هیچ کارگردانی را به عنوان اولویت اولش معرفی نکرده است.

دیوید آیر نویسندگی و کارگردانی قسمت اول این فیلم را بر عهده داشت که با بازی ویل اسمیت، مارگو رابی و جرد لتو سال گذشته اکران شد. فیلم داستان گروهی از ضد قهرمانان و شخصیت‌های منفی دنیای دی سی را روایت می‌کرد که طی اتفاقاتی مجبور به همکاری با مقامات دولتی می‌شدند تا جلوی دو الهه‌ی باستانی قدرتمند را بگیرند. با اینکه قسمت اول با بازخوردهای خیلی خوبی از سوی منتقدان و هواداران مواجه نشد، توانست به فروش خوب  ۷۰۰ میلیون دلاری دست پیدا کند و به این ترتیب ساخت دنباله‌ی آن تضمین شود.

مل گیبسون فیلم ستیغ اره‌ای را بعد از ۱۰ سال دوری از کارگردانی ساخت و اگر برای کارگردانی قسمت دوم جوخه‌ی انتحاری انتخاب شود، سال‌های پرکاری را از سر خواهد گذراند.

منبع: vriety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *