معرفی پنجمین قسمت انیمیشن عصر یخبندان

معرفی پنجمین قسمت انیمیشن عصر یخبندان
در این مطلب، توضیحاتی در مورد جدیدترین قسمت عصر یخبندان را می توانید مطالعه کنید.

به گزارش فیلم نت،کمپانی فاکس قرن بیستم تریلر قسمت پنجم مجموعه انیمیشن عصر یخبندان را که نامش عصر یخبندان: مسیر برخورد (Ice Age: Collision Course) است، منتشر کرد. قسمت پنجم انیمیشن عصر یخبندان تابستان سال آینده اکران خواهد شد.این انیمیشن توسط استودیوهای بلو اسکای ساخته شده است.کارگردانی این قسمت از عصر یخبندان بر عهده ی Mike Thurmeierو  Galen T. Chu است.

همانطور که در تریلر به نظر می رسد،در این قسمت ، اسکرات، شخصیت اصلی‌ و بامزه فیلم، در حالیکه به دنبال یک بلوط است، طی‌ اتفاقاتی به فضا فرستاده می‌شود و با خرابکاری‌هایی‌ که انجام می‌دهد، عصر یخبندان را در معرض نابودی قرار می‌دهد. حال تیم‌ آنها که متشکل از شخصیت‌های معروف این مجموعه مانند سید، مانی‌، دیگو و شخصیت‌های بسیار دیگری است، باید برای نجات عصر یخبندان از نابودی، خانه خود را ترک کنند و وارد یک ماجراجویی پرخطر و بامزه شوند.

تا به امروز ۴ فیلم قبلی‌ این سری مجموعا توانسته‌اند به فروشی معادل با ۷۲۹.۶ میلیون دلار در آمریکا و بیش از ۲.۸ میلیارد دلار در سرتاسر جهان دست پیدا کنند. دو فیلم آخر مجموعه عصر یخبندان به تنهایی‌ ۸۶۰ میلیون دلار فروش کرده‌اند.

در ادامه آنونس پنجمین قسمت از عصر یخبندان را می توانید مشاهده کنید:

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *