کارگردان فیلم"بازگشته" در تازه ترین مصاحبه اش اعلام کرد؛

اگر میخواستم زیاد به مشکلات فکر کنم، The Revenant ساخته نمی شد

اگر میخواستم زیاد به مشکلات فکر کنم، The Revenant ساخته نمی شد
کارگردان فیلم The Revenant که فیلمش در 12 رشته نامزد اسکار شده است و از این حیث در اسکار 2016 رکورد دار است،نکات تازه ای از ساخت این فیلم می گوید.

به گزارش فیلم نت نیوز، می شود گفت که علاقمندان به سینما ، کم و بیش از سختی های فراوانی که در مسیر ساخت فیلم The Revenant برای عواملش به وجود آمده است، خبر دارند و می دانند که چه زحماتی برای ساخت این اثر سینمایی کشیده شده است.

اما کارگردان این فیلم، نگاه جالبی دارد. الخاندرو گونسالس اینیاریتو میگوید که اگر میخواسته زیاد از حد به مشکلات سر راه خودشان در طی ساخت این فیلم فکر کند، قطعا از ساخت این فیلم منصرف می شده است و دیگر چنین فیلم خوبی تولید نمی شده است.

اینیاریتو معتقد است که اگر واقع بینانه بخواهیم به قضیه ساخت The Revenant نگاه کنیم، شاید بتوان گفت که ساخت چنین اثری با این همه سختی، غیرمسئولانه بوده است. نظر او در این مورد اینگونه است :

“من در مورد این فیلم می توانم بگویم که ساخت The Revenant ، یعنی یک اتفاق خوب که از یک تصمیم بد شروع شد. ساخت این فیلم محصول تصمیم غیرمسئولانه ی من بود. اما به نظرم گاهی در زندگی لازم است که کمی خامی به خرج دهیم تا شاید اتفقات خوبی را رقم بزنیم، چون اگر اینطور نباشیم، به نظرم نمی توانیم بر اتفاقات زندگی فائق بیاییم. میدانید منظورم چیست؟ من احمق نبودم و سختی های این کار را می توانستم پیش بینی کنم، اما می دانستم که اگر بر این سختی ها پیروز شویم، چه فیلم خوبی خواهیم ساخت. بنابراین الان که به گذشته نگاه می کنم، خوشحالم که این تصمیم غیر مسئولانه را گرفتم. چون اگر میخواستم زیاد به مشکلات فکر کنم،این فیلم ساخته نمی شد.”

بسیاری از عوامل The Revenant ، از جمله بازیگرانی مثل لئوناردو دی کاپریو Leonardo DiCaprio  یا تام هاردی Tom Hardy از سختی های این کار گفته اند، اما مسلما اگر آنها هم نمی خواستند که بر این مشکلات غلبه کنند و در این فیلم حضور پیدا نمی کردند، از اتفاقات خوبی که الان در انتظارشان است، خبری نبود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *