بعد از مارول، کاراکتر‌های کامیک‌های دی‌سی هم صاحب فیلم‌های مستقل می‌شوند

فیلمنامه‌نویس فیلم مستقل «هارلی کویین» معرفی شد

فیلمنامه‌نویس فیلم مستقل «هارلی کویین» معرفی شد
مدتی می‌شود که خبر ساخت فیلم مستقلی بر اساس شخصیت هارلی کویین که در فیلم  «جوخه‌ی انتحاری» با بازی مارگو رابی به تصویر در‌آمد، در رسانه‌ها منتشر شده است. حالا با معرفی کریستینا هادسون به عنوان فیلمنامه‌نویس، این پروژه ابعاد تازه‌تری پیدا کرده است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز: فیلمنامه‌های هادسون تا به حال ستایش‌های زیادی را نصیب او کرده است. اگرچه بیشتر فیلمنامه‌هایش مانند فیلمنامه‌ی «پروژه‌ی بهشت» (the eden project) مدت‌ها در لیست سیاه فیلم‌نامه‌های خوبی که موقعیت ساخت پیدا نکرده‌اند،قرار داشته‌اند. او همچنین در بازنویسی فیلمنامه‌های مطرح دیگری هم مشارکت داشته. فیلم «محبوس» (shut in) با بازی نائومی واتس و جیکوب ترمبلی هم با فیلمنامه‌ای از او به تازگی اکران شده است.

شخصیت هارلی کویین از ابتدا در کامیک‌های بتمن حضور نداشته و اولین بار در مجموعه‌ی «بتمن: مجموعه‌ی انیمیشینی» حضور داشت. بعد از آن در سال 1994 کامیک بوکی به نام «عشق دیوانه‌وار» منتشر شد که در آن به گذشته‌ی شخصیت هارلی کویین می‌پرداخت. در آنجا مشخص می‌شد که او در تیمارستان آرکام، تیمارستانی که بیشتر دشمنان بتمن در آن بستری هستند، مشغول به کار بوده و در جلسات روان‌درمانی که با جوکر داشته، به تدریج نسبت به او علاقه پیدا می‌کند و در نهایت به یکی از اصلی‌ترین هم‌دستان جوکر تبدیل می‌شود. گفته می‌شود علاوه بر هارلی کویین، شخصیت‌های زن دیگری هم از دنیای دی‌سی در این فیلم حضور خواهند داشت.

اما هارلی کویین تنها شخصیت از دنیای دی‌سی نیست که قرار است در فیلم مستقل خودش حضور پیدا کند. از همین حالا پروژه‌ی ساخت فیلم‌های مستقلی بر اساس شخصیت‌های لیگ عدالت در دستور کار وارنر قرار گرفته و تا چند سال آینده، علاوه بر بتمن‌های بن افلک، شاهد حضور شخصیت‌هایی مثل «فلش»، «آکوا من»، «واندر وومن» روی پرده‌ی سینما‌ها خواهیم بود. با توجه به موفقیت فیلم‌های مارول (مانند «کاپیتان آمریکا»، «انت من» و…) به نظر می‌رسد وارنر هم امیدوار است بتواند با این فیلم‌ها به فروشی انبوه برسد.

فیلم «جوخه‌ی انتحاری» که اولین حضور سینمایی هارلی کویین به حساب می‌آید، با وجود فروش قابل توجهش نتوانست انتظارها را برآورده کند.

منبع: empire

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *