مستربین و موفقیت ادامه دارش در کمدی

مستربین و موفقیت ادامه دارش در کمدی
نگاهی به روان اتکینسون و برخی نکات جالب زندگی اش.

در تاریخ سینما کمدینهایی از انگلستان در دوره های مختلفی به عرصه آمدند که برخی از آنها با اقبال عمومی مواجه شدند و برخی از آنها خیلی ماندگار نشدند. و در بین آنهایی که با اقبال مواجه شدند هم برخی با مقبولیت و محبوبیت جهانی در اذهان باقی مانده اند.اما اگر بخواهیم نگاهی به برخی از این اسامی بیاندازیم نامهایی از قبیل چارلی چاپلین، استن لورل،نورمن ویزدوم و در سالهای اخیر هم شخصیت جالب و با نمک روان اتکینسون یا همان مستربین معروف ، به چشم مان خواهد خورد.

در این مطلب بیشتر میخواهیم به اتکینسون بپردازیم.شخصیتی که زیاد حرف نمی زند اما آنقدر با موقعیتهای خنده داری که ایجاد میکند، با مزه به نظر میرسد که دیگر کسی به زیاد حرف نزدن او خرده نمی گیرد. اما در زندگی واقعی، اتکینسون کجاست؟ شاید کمتر کسی بداند و بعد از دانستن، کمتر کسی باور کند که او دارای مدرک مهندسی برق از دانشگاه نیوکاسل و دارای مدرک فوق لیسانس از دانشگاه آکسفورد باشد…

rowan-atkinson.

او سابقه ی برنامه های رادیویی هم داشته است. . اما مجموعه ایی که به او شخصیت جهانی داد، مجموعه ایی با محوریت شخصیت مستربین بود که از سال 1990 پخش آن آغاز شد و تا سال 1995 ادامه پیدا کرد. که البته بعد از آن هم شخصیت مستربین در دو فیلم با همین نام و شخصیت حضور داشت که یکی به نام بین:نهایت بدبختی ( 1997) و دیگری تعطیلات مستربین(2007) است.

Mr-Bean

اما نکته ی جالب در مورد اتکینسون این است که او مراقبت زیادی میکند تا مسائل شخصی زندگی اش به رسانه ها و کلا به بیرون از حریم خانوادگی اش کشیده نشود اما برخی از مطالب جالب در مورد زندگی او که کمتر کسی میداند را در اینجا اشاره میکنیم :

  •  آنها 4 برادرند که روان جوانترین آنهاست.
  • او در مقطعی با تونی بلر هم مدرسه ایی بوده است.
  • او به خاطر علاقه ی زیاد خودش،مجموعه ایی از ماشینهای تندرو دارد.
  • تو یکی از مهمانهای ویژه ئر مراسم عروسی نوه ی ملکه انگلستان بوده است.
  • او یکی از طرفداران پر و پا قرص جیمزباند است که حتی در یکی از قسمتهای قدیمی آن نقش کوتاهی هم داشتهاست.
فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *