کمپانی دیزنی یکی از فیلم‌های ماندگارش را بازسازی می‌کند

«مری پاپینز» با امیلی بلانت به دنیای کودکان برمی‌گردد

«مری پاپینز» با امیلی بلانت به دنیای کودکان برمی‌گردد
«مری پاپینز» (Mary Poppins) فیلم ماندگار سینمای کودک، دوباره در کمپانی دیزنی جلوی دوربین می‌رود. این‌بار گروه سازندگان و بازیگران جوان، این دنیای فانتزی و موزیکال را خلق می‌کنند.

فیلم‌نت نیوز: پنجاه سال پیش، زمانی که کمپانی دیزنی تصمیم گرفت فیلم موزیکال مری پاپینز را برای کودکان و نوجوان بسازد، شاید هرگز فکر نمی‌کرد که این فیلم به اندازه‌ای محبوب و ماندگار شود که تصمیم بگیرد مجددا آن را با گروهی جوان، اما با همان سبک و سیاق قدیمی جلوی دوربین ببرد.

«مری پاپینز» شخصیت اصلی داستان، درواقع فرشته‌ای است که در آسمان زندگی می‌کند. آنجا تکه‌های سوخته‌ی کاغذی به‌دستش می‌رسد که در آن دو کودک آگهی استخدام پرستار رؤیایی خودشان را نوشته‌اند. مری تصمیم می‌گیرد از ابرها پایین بیاید و پرستار آن دو خواهر و برادر شود و این آغاز زندگی خوب و خوش آنهاست.

رابرت استیونسون در سال 1964 این داستان را با نقش‌آفرینی جولی اندروز جلوی دوربین برد و مری پاپینز را به یکی از مشهورترین فیلم‌های کودکان در تاریخ سینما تبدیل کرد.

مدیران کمپانی دیزنی با اینکه می‌دانند بازسازی یک داستان خاطره‌انگیز و پرطرفدار ریسک بزرگی است، اما دنیای موزیکال و کودکانه‌ی مری پاپینز را دوباره خواهند ساخت، کمپانی دیزنی این‌بار سکان را به دست راب مارشال سپرده‌ است. مارشال که فیلم فانتزی به سوی جنگل با بازی جانی دپ را در کارنامه دارد، بازگشت مری پاپینز را با نقش‌آفرینی امیلی بلانت جلوی دوربین خواهد برد.

نسخه‌ی جدید در انگلستان فیلم‌برداری می‌شود و برای اکران در روز 25 دسامبر (4 دی) سال آینده‌ی میلادی آماده خواهد شد.

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *