کمپانی سونی از ساخت سه‌گانه‌ی «مرد عنکبوتی» خبر داد.

«مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» سه‌گانه می‌شود

«مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» سه‌گانه می‌شود
مدیران کمپانی سونی در آستانه‌ی اکران «مرد عنکبوتی» در جولای 2017، از ساخت دو قسمت دیگر این فیلم ابر قهرمانی خبر دادند.

فیلم‌نت نیوز: کمتر از یک ماه به اکران مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) مانده و کمپانی سازنده این فیلم ابرقهرمانی از ساخت ادامه‌ی این فیلم در قالب سه‌گانه خبر داد. مدیر کمپانی سونی همراه با انتشار این خبر گفت از ابتدای ساخت این فیلم تصمیم بر این بود که فیلم به صورت سه‌گانه ساخته شود و تام هالند در هر سه قسمت در نقش پیتر پارکر جلوی دوربین برود. هالند در مصاحبه‌ای درباره‌ی دو قسمت دیگر این فیلم گفت: «شخصیت پیتر پارکر جای رشد دارد و پرونده‌ی او در این قسمت بسته نمی‌شود. خود من هم علاقه دارم این شخصیت را بیشتر کشف کنم و به رشد او کمک کنم. فکر می‌کنم قرار است دو قسمت هیجان‌انگیز دیگر داشته باشیم.»

تام هالند ستاره‌ی 21 ساله‌ی انگلیسی، اولین بار با فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی وارد دنیای فیلم‌های ابرقهرمانی شد و قرار است در دو قسمت دیگر مرد عنکبوتی هم نقش‌آفرینی کند.

جان وات کارگردانی فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه را به عهده دارد، این فیلم مراحل پایانی را سپری کرده و تاریخ اکران آن 7 جولای 2017 (16 تیر) است.

طبق گفته‌ی مدیران کمپانی مارول، قسمت دوم مرد عنکبوتی برای تابستان 2019 آماده خواهد شد، اما اطلاعاتی از قسمت سوم آن منتشر نشده است.

 

منبع: Hollywoodreporter

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *