کمپانی قرن بیستم فاکس تاریخ اکران دو فیلم را مشخص کرد

«مردان ایکس» یک سال دیگر به سینما می‌آیند

«مردان ایکس» یک سال دیگر به سینما می‌آیند
کمپانی قرن بیستم فاکس تاریخ دقیق اکران دو فیلم ابرقهرمانی را اعلام کرد. فیلم‌های ددپول 2 (Deadpool2) و مردان ایکس ققنوس تاریک (X-Men: Dark Phoenix) قرار است در سال 2018 اکران شوند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، کمپانی قرن بیستم فاکس تاریخ دقیق اکران چند فیلم را اعلام کرده است. فیلم‌های ددپول 2 (Deadpool2) و مردان ایکس ققنوس تاریک (X-Men: Dark Phoenix) از جمله فیلم‌هایی هستند که قرار است در سال 2018 اکران شوند.

با بستن تقویم اکران فیلم‌ها و مشخص شدن تاریخ اکران ددپول در ماه اپریل، مردان ایکس: ققنوس تاریک در ماه نوامر، سال 2018 قرار است سال پر رونقی برای کمپانی قرن بیستم فاکس در زمینه‌ی فیلم‌های ابرقهرمانی بعد از فروش موفق لوگان (Logan) باشد.

 داستان مردان ایکس: ققنوس سیاه در واقع ادامه‌ی آن‌چیزی است که در قسمت پیشین این مجموعه فیلم، مردان ایکس: آپوکالیپس، نشان داده شد. اما تاریخ اکران فیلم تنها نکته‌ای است که این کمپانی با اطمینان در مورد آن حرف زده‌است. سیمون کینبرگ نویسنده و تهیه‌کننده‌ی مجموعه فیلم مردان ایکس و ددپول، در مورد کارگردان این قسمت هنوز اظهار نظر نکرده‌ است. کینبرگ که یکی از اعضای تیم نویسندگان داستان گفت که این قسمت از فیلم برگرفته از مجموعه کتاب کمیک مردان ایکس است و در آینده در مورد آن توضیح خواهد داد. تیم سازنده امید دارد که حضور سوفی ترنر در نقش جین گری، باعث شود این نقش با موفقیت اجرا شود. اگرچه احتمال دارد این هنرپیشه به دلیل بازی در آخرین فصل سریال بازی تاج و تخت، برنامه‌ی فشرده‌ای برای فیلم‌برداری در ماه آگوست و سپتامبر سال جاری داشته باشد.

اما همکاری برایان سینگر کارگردان نسخه‌های قبلی این فیلم با ققنوس تاریک، هنوز مشخص نیست.

مجموعه فیلم‌های سینمایی ابر قهرمانی مردان ایکس بر اساس داستان‌ها و مجلات مصور کمپانی مارول کامیکس به همین نام ساخته شده است. اولین قسمت این مجموعه در سال 2000 با بودجه‌ای در حدود 75 میلیون دلارساخته شد و با استقبال خوبی رو‌به‌رو شد.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *