روبن اوستلوند بعد از فیلم «میدان»

کارگردان برنده‌ی نخل طلا «مثلث غم» را می سازد

کارگردان برنده‌ی نخل طلا «مثلث غم» را می سازد
روبن اوستلوند، کارگردان برنده‌ی نخل طلای کن برای فیلم «میدان» پروژه‌ی جدیدش را جلوی دوربین می‌برد.

فیلم‌نت نیوز: روبن اوستلوند، که از موفقیتش در کسب ارزشمندترین جایزه‌ی سینمایی دنیا، نخل طلای کن برای فیلم میدان (Square) زمان زیادی نمی‌گذرد، از ساخت فیلم جدیدش مثلث غم (Triangle of Sadness) خبر داد.

این کارگردان جوان اهل سوئد در مثلث غم به پشت پرده‌ی صنعت مد می‌رود و زندگی شخصی، اما متاثر از دنیای مد دو مانکن را جلوی دوربین می‌برد. مانکن‌هایی که تلاش می‌کنند زندگی حرفه‌ای را به قصد زندگی عادی و آبرومند ترک کنند.

اوستلوند می‌گوید داستان این فیلم برگرفته از تجربه‌ی شخصی او از مصائب افرادی است که در این حرفه بودند. ظاهر مانکن‌ها که باعث می‌شود با گذشت زمان، صنعت مد آنها را کنار بگذارد، یا تشکیل زندگی مشترک با وجود بحران‌های جنسی از جمله‌ی این مصائب هستند.

عنوان «مثلث غم» یک اصطلاح است که جراحان پلاستیک در عمل زیبایی صورت آن را به‌کار می‌برند.

اوستلوند در مصاحبه‌ای با سایت خبری ورایتی گفت که سعی می‌کند با استفاده از زبان طنز پرتره‌ای گرم از افراد درگیر در این صنعت بدنام نمایش دهد.

اوسلند به‌تازگی نوشتن فیلم‌نامه‌ی سریال کمدی«یادته اون تعطیلات اخر هفته که با بچه‌ها رفته بودی؟» را به پایان رسانده و در انتظار اکران فیلم خبرسازش میدان به تهیه‌کنندگی کمپانی مگنولیا در پاییز پیش رو است.

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *