فصل سوم «کاراگاه حقیقی» با بازیگر جدید ساخته می‌شود

«ماهرشالا علی» برای اولین‌بار به HBO می‌آید

«ماهرشالا علی» برای اولین‌بار به HBO می‌آید
بازیگر سیاه‌پوست برنده‌ی اسکار، برای اولین بار در سریالی برای شبکه‌ی اچ‌بی‌او (HBO) بازی می‌کند.

فیلم‌نت نیوز: ماهرشالا علی، برنده‌ی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای نقش‌آفرینی در فیلم مهتاب (Moonlight)، مشغول مذاکره با سازندگان سریال کاراگاه حقیقی  (True Detective) برای نقش‌آفرینی در این سریال است. نیک پیزولاتو، کارگردان این سریال، خبر مذاکره با علی را تایید کرد اما درباره‌ی جزئیات نقشی که برای او در نظر گرفته‌است حرفی نزد.

فصل اول «کاراگاه حقیقی» با نقش‌آفرینی متیو مک‌کانهی و وودی هارلسون از شبکه‌ی نمایش آنلاین اچ‌بی‌او پخش شد. در فصل دوم هم که در ژانویه‌ی 2015 پخش شد، کولین فارل، راشل مک‌آدام و تیلور کیچ نقش‌آفرینی کردند. اگر علی قرارداد بازی در این سریال را امضا کند اولین سیاه‌پوستی خواهد بود که نقش اول را در سریال‌های ساخت شبکه‌ی اچ بی‌او بازی می‌کند.

مذاکره با علی در حالی پیش‌می‌رود که سازندگان «کاراگاه حقیقی» منتظر چراغ سبز شبکه‌ی اچ‌بی‌او برای ادامه‌ی پخش این سریال هستند و از آنجایی که جزئیاتی از فصل سوم «کاراگاه حقیقی»  هنوز منتشر نشده احتمال می‌رود که فیلم‌نامه برای بازیگران و نقش درنظر گرفته شده برای آنها نوشته شود. بنابراین انتخاب بازیگر مرحله‌ی قبل از پیش‌تولید خواهد بود.

بازی در این سریال شاید به نوعی بازگشت دوباره‌ی علی به تلویزیون باشد. این بازیگر برنده‌ی اسکار در حال حاضر سریال پرطرفدار خانه‌ی پوشالی و سریال ابرقهرمانی لوک کیج را از شبکه‌ی نت‌فلیکس در حال پخش دارد.

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *