موفقیت‌های بازیگر «مهتاب»

ماهرشالا علی همبازی تام هاردی می‌شود

ماهرشالا علی همبازی تام هاردی می‌شود
ماهرشالا علی، بازیگر فیلم تحسین شده‌ی «مهتاب»(Moonlight) که تا به حال جایزه‌ی بهترین بازیگر مکمل مرد را در رویدادهای سینمایی مهمی از جمله انجمن بازیگران آمریکا از آن خود کرده است  قصد دارد در فیلمی با بازی تام هاردی ظاهر شود. 

فیلم‌نت نیوز؛ ماهرشالا علی پیش از این که با فیلم مهتاب به موفقیت‌های امروزش برسد، در سریال خانه‌ی پوشالی(House of Cards) نقش رمی دانتون را ایفا می‌کرد، نماینده‌ی یک شرکت گاز طبیعی که سعی داشت در مراتب بالای قدرت‌های سیاسی آمریکا نفوذ کند. سینمادوستان او را در نقش نسبتاً کوتاهش در فیلم مورد عجیب بنجامین باتن (The Curious Case of Benjamin Button) هم به یاد دارند. این بازیگر مسلمان هالیوودی سال گذشته در دومین فیلم بری جنکینز به نام مهتاب بازی کرد که هم خود فیلم هم بازی او تحسین‌های فراوانی را برانگیخت و نامزدی اسکار بهترین بازیگر مکمل مرد را هم برای علی به ارمغان آورد. حالا او قرار است در پروژه‌ی جدید کمپانی پارامونت تحت عنوان مرز سه گانه (Triple Frontie)  همبازی تام هاردی شود. جی. سی. چاندور،کارگردان یک سال بسیار خشن(A Most Violent Year) کارگردانی این فیلم را برعهده گرفته است و مارک  بول (فیلمنامه نویس محفظه‌ی رنج و سی دقیقه‌ی بامداد) فیلمنامه‌ی آن را به نگارش در آورده است.

چارلز روون و الکس گارتنر از استودیوی Atlas Entertainment تهیه کننده‌های فیلم هستند و بول و کاترین بیگلو هم به عنوان مدیران اجرایی تولید حضور خواهند داشت. فیلم درباره‌ی محدوده‌ی بدنام در مرز پاراگوئه، برزیل و آرژانتین است که به «مرز سه‌گانه» معروف شده است. جایی که نظارت بر آن مشکل است و تبدیل به منطقه‌ای امن برای فعالیت‌های جنایتکارانه شده است.

این فیلم در ابتدا قرار بوده است که دنباله‌ای بر محفظه‌ی رنج (The Hurt Locker)، همکاری قبلی بیگلو و مارک بول باشد‌ و بازیگرانی چون تام هنکس، ویل اسمیت و لئوناردو دی کاپریو در آن بازی کنند. اما کاترین بیگلو و مارک بول تصمیم گرفتند اول سراغ ساخت سی دقیقه‌ی بامداد(Zero Dark Thirty) بروند و اینگونه مرز سه‌گانه تا امروز در تعلیق ماند.

این اولین نقش مهم سینمایی ماهرشالا علی بعد از فیلم مهتاب به حساب می‌آید.

منبع: variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *