نتیجه‌ی جدول فروش فیلم‌ها در پایان هفته‌ی سوم ژوئن

انیمشن «ماشین‌ها3» از زن شگفت‌انگیز سبقت گرفت

انیمشن «ماشین‌ها3» از زن شگفت‌انگیز سبقت گرفت
انیمیشن «ماشین‌ها3» محصول کمپانی پیکسار جدول باکس آفیس هفتگی دنیا را فتح کرد و صدر نشینی زن شگف‌انگیز را به پایان رساند.

فیلم‌نت نیوز: محصول مشترک دو کمپانی پیکسار و دیزنی، انیمیشن ماشین‌ها3 (Car ۳)، در اولین هفته‌ی اکران با 5/53 میلیون دلار جایگاه اول جدول فروش هفتگی جهان را به خود اختصاص داد. کمپانی پیکسار در سومین انیمیشن ماشین، مک‌کویین افسانه‌ای را در سفری پرماجرا برای شکست دادن ماشین‌های مسابقه‌ی دنیا قرار می‌دهد. هیجان این انیمیشن همراه با صداپیشگی اوون ویلسون، کریستلا آلونزو، نیتان فیلیون در کنار کریس کوپر برنده‌ی اسکار، مخاطبان منتظر را در سراسر دنیا به سینما کشاند.

کمپانی برادران وارنر برای سومین  هفته با فیلم زن شگفت‌انگیز (Wonder Woman)  همچنان بین پنج فیلم اول در جدول باکس آفیس است. اولین زن ابرقهرمان به کارگردانی پتی جنکینز، این هفته با 40 میلیون فروش در ردیف دوم است و  توانست فروش کلی خود را به ۲74 میلیون دلار برساند.

فیلم همه‌ی نگاه‌ها به من  (All Eyez on Me) که روایتی از زندگی توپاک شکور، رپر و آهنگ‌ساز آمریکایی در دهه‌ی ۱۹۹۰ است، با فروش 27 میلیون دلاری در اولین هفته‌ی اکران در جایگاه سوم قرار دارد. در این فیلم دمتریوس شیپ جونیور بازیگر تازه‌کار هالیوود نقش توپاک را مقابل دوربین بنی بوم، کارگردان بازی کرده‌است.

چهارمین جایگاه باکس آفیس این هفته فیلم  مومیایی (The Mummy) با نقش‌آفرینی تام کروز است. از اکران این فیلم دو هفته می‌گذرد و با 13 میلیون دلار فروش در این هفته فروش کلی خود را به 5/56 میلیون دلار رساند.

فیلمی نفس‌گیر و پرالتهاب عمق ۴۷متری (47 Meters Down)، در هفته‌‌ی اول اکران با یازده میلیون دلارفروش در ردیف پنجم جدول باکس آفیس قرار دارد. فیلم درباره‌ی دو خواهر است که در قفسی در اوقیانوس گیر افتاده‌اند. علاوه بر ترس و وحشت در میان کوسه‌هایی که در اطرافشان چرخ می‌زنند، کپسول اکسیژن آنها هم در حال تمام شدن است. شاید هیجان زیاد این فیلم باعث دیده شدنش در اولین هفته‌ی اکران باشد.

 

منبع: BoxOfficeMogo

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *