بردلی کوپر «ستاره‌ای متولد می‌شود» را می‌سازد

لیدی‌گاگا با بردلی کوپر همبازی می‌شود

لیدی‌گاگا با بردلی کوپر همبازی می‌شود
لیدی گاگا خواننده‌ی پاپ آمریکایی که پیش از این سابقه‌ی بازیگری در سریال‌ها‌ی تلویزیونی و چند فیلم کوتاه را دارد، در فیلم «ستاره‌ای متولد می‌شود» مقابل دوربین بردلی کوپر می‌رود.

فیلم‌نت نیوز؛ بردلی کوپر در حال حاضر مشغول  کارگردانی فیلمی است به نام ستاره‌ای متولد می‌شود. این فیلم بازسازی نسخه‌ی قدیمی فیلمی به همین نام، ساخته‌ی سال 1937 سینمای آمریکاست که اسکار بهترین فیلم‌نامه‌ی همان سال را دریافت کرد. این فیلم بار دیگر در سال 1954 و 1976 با نقش‌آفرینی بازیگران به نام وقت هالیوود بازسازی شد.

دیو چاپل و لیدی گاگا نقش‌های اصلی این فیلم را بر عهده دارند. بردلی کوپر علاوه بر کارگردانی فیلم، نقش مقابل لیدی گاگا را نیز ایفا می‌کند.

اندرو کلی و سام الیوت دیگر بازیگرانی هستند که ممکن است به این فیلم در حال تولید  ملحق شوند.

در توضیح فیلم آمده است که یک بازیگر سینما با وجود سالخورده بودن و اعتیاد و دور شدن از دنیای بازیگری، به دختر جوان و با انگیزه‌ای کمک می کند که راهش را برای رسیدن به هالیوود پیدا کند.

ستاره‌ای متولد می‌شود اولین تجربه‌ی کارگردانی کوپر است که تا کنون چهار بار نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد شده‌است. کوپر علاوه بر بازیگری در حوزه‌ی سینما در سریال‌های تلویزیونی آمریکا هم پرکار است.

از هزینه‌های ساخت این فیلم ارقام دقیقی اعلام نشده و به گفته ی عوامل، قرار است در 28 سپتامبر 2018 (7 دی) در سینماهای امریکا اکران شود.

منبع: HollywoodReporter

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *