اکران مجدد آخرین حضور هیو جکمن در دنیای ابرقهرمانان «اکس من»

«لوگان» بدون رنگ بر پرده‌ی سینما

«لوگان» بدون رنگ بر پرده‌ی سینما
بعد از فروش موفق فیلم «لوگان» به عنوان آخرین حضور هیو جکمن در دنیای ابرقهرمانان اکس من، کمپانی فاکس تصمیم به اکران محدود نسخه‌ی متفاوتی از این فیلم گرفته است. گرفته‌ است.

فیلم‌نت نیوز؛ جیمز منگولد، کارگردان فیلم  لوگان در شبکه‌های اجتماعی‌اش نوشته است که نسخه‌ی سیاه و سفید فیلم لوگانرا احتمالا از 16 ماه می (26 اردیبهشت) برروی پرده‌ی سینما اکران خواهد کرد. او در پاسخ به سوال‌های طرفداران این فیلم  درباره‌ی مکان اکران این نسخه گفت: «برای ساخت نسخه‌ی سیاه و سفید لوگان همه‌ی موارد را صحنه به صحنه بازنگری کردیم و این نسخه فقط در سینماهای آمریکا به نمایش در خواهد آمد.»

این کارگردان درباره‌ی تصمیم به اکران نسخه‌ی سیاه و سفید فیلم گفت: «بعد از انتشار چند عکس مونوکروم از فیلم در اینستاگرام، ایده‌ی ساخت نسخه‌ی سیاه و سفید به ذهنم رسید، علاوه بر این بعد از مطرح کردن این ایده بازخورد خوبی از طرفداران فیلم گرفتم و بعد از یک هفته رای زنی و بررسی اقدام به ساخت این نسخه کردیم. این نسخه به صورت بلو-ری پخش خواهد شد.»

اما خبر بدی که در شبکه‌های اجتماعی برای طرفداران هیو جکمن در سراسر دنیا پخش شد این است که نسخه‌ی سیاه و سفید فقط در سینماهای آمریکا و به مدت محدود پخش می‌شود. هیو جکمن بارها اعلام کرده است که لوگان آخرین حضور او در نقش «ولوورین» این ابرقهرمان جهش‌یافته‌ی قدرتمند، کم‌حرف و محبوب است. او اولین بار در اولین قسمت از مجموعه فیلم‌های اکس‌من  در سال ۲۰۰۰ به کارگردانی برایان سینگر ساخته شد، نقش ولوورین را ایفا کرد.

آخرین قسمت لوگان در ماه مارچ (اسفند 1395) سال جاری میلادی برای اولین بار اکران شد و تعداد زیادی از طرفداران این فیلم معتقدند بهترین نسخه‌ی ساخته شده از مردان ایکس توسط کمپانی فاکس یا به عبارت دیگر بهترین نقش‌آفرینی هیو جکمن در دنیای ابرقهرمانی است . لوگان با فروش جهانی بالغ بر 604 میلیون دلار و 223 میلیون دلار در گیشه‌ی آمریکا، از موفق‌ترین فیلم‌های سال جاری میلادی است.

  منبع: Hollywood Reporter

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *