بعد از ساخت «مرد ایرلندی»

فیلم جدید اسکورسیزی با حضور دی‌کاپریو مقابل دوربین می‌رود

فیلم جدید اسکورسیزی با حضور دی‌کاپریو مقابل دوربین می‌رود
مارتین اسکورسیزی تصمیم دارد فیلم تازه‌اش را با حضور لئوناردو دی‌کاپریو جلوی دوربین ببرد. این فیلم ششمین همکاری مارتین اسکورسیزی با دی‌کاپریو است.

فیلم‌نت نیوز: مارتین اسکورسیزی تصمیم دارد داستانی جنایی را با همکاری بازیگر نام‌آشنای فیلم‌هایش، لئوناردو دی‌کاپریو جلوی دوربین ببرد.

این پروژه اقتباسی از رمان جنایی «قاتلان فلاور مون: قتل‌های اوسیج و تولد اف‌بی‌آی» است. این رمان پرفروش بر اساس داستان واقعی و به قلم دیوید گرن نوشته شده است. گرن یکی از نویسندگان مجله نیویورکر و نویسنده «شهر گمشده زی» است.

کمپانی ایمپراتیو حقوق رسمی این کتاب را سال گذشته به ارزش حدود ۵ میلیون دلار خرید و برای نوشتن فیلم‌نامه به اریک راث، فیلم‌نامه‌نویس برنده اسکار بهترین فیلم‌نامه برای‌ فارست گامپ (Forrest Gump) سپرد.

این کارگردان برنده‌ی اسکار در حال حاضر مراحل پیش تولید فیلم مرد ایرلندی (The Irishman) را سپری می‌کند اما به همراه مدیر تولید فیلم‌هایش، دانته فرتی، به منطقه‌ی اوکلاهاما سفر کرده است تا محلی را برای لوکیشن فیلم جدید مشخص کنند. اسکورسیزی امیدوار است بتواند فیلم‌برداری را از فصل بهار سال آینده آغاز کند.

داستان در دهه‌ی ۱۹۲۰ به وقوع می‌پیوندد و قتل چند عضو از قبیله بومی اوسیج نِیشِن در اوکلاهاما را واکاوی می‌کند که پس از پیدا کردن نفت در زمین‌هایشان کشته می‌شوند. این مجموعه قتل‌ها از بی‌رحمانه‌ترین‌های جرائم ثبت شده‌ است و از نخستین پرونده‌های بزرگی بود که سازمان اف‌بی‌آی مسئولیت رسیدگی به آن را بر عهده داشت.

دی‌کاپریو در چند ماه اخیر به همراه اسکورسیزی و مدیران کمپانی ایمپراتیو انترتینمنت مشغول تحقیق و بررسی ساخت این پروژه است.

جزئیات دیگری از این پروژه شامل تاریخ اکران و تیم بازیگران هنوز منتشر نشده است.

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *