گزارش باکس آفیس هفتگی

قسمت هشتم «سریع و خشمگین» با 100 میلیون دلار صدرنشین شد

قسمت هشتم «سریع و خشمگین» با 100 میلیون دلار صدرنشین شد
The Fate of the Furious که جدیدترین فیلم از مجموعه فیلم‌های «سریع و خشمگین»( The Fast and the Furious) است این هفته و با آغاز اکران خود موفق شد رکوردهای فروش داخلی و جهانی را جا‌به‌جا کند.

فیلم‌نت نیوز؛ هشتمین قسمت از مجموعه فیلم‌های سریع و خشمگین یعنی The Fate of the Furious این هفته و با آغاز اکرانش رکورد فروش داخلی و جهانی را شکست. در گیشه‌های آمریکا این فیلم با فروش هفته‌ی اول 100/2 میلیون دلاری موفق شد با اختلاف زیاد جایگاه نخست فروش هفتگی را از آن خود کند.

اما در بخش اکران‌های جهانی، این فیلم توانسته است تا الان 432/3 میلیون دلار از اکران در 63 کشور به دست آورد که رکورد بیشترین فروش هفته‌ی اول را که پیش از این متعلق به دنیای ژوراسیک(Jurassic World) بود را شکست. The Fate of the Furious همچنین در تمام کشورهایی که اکران شده است، رتبه‌ی اول فروش این هفته را از آن خود کرده.
در رتبه‌ی دوم و سوم فروش این هفته، انیمیشن بچه رئیس ( The Boss Baby) و فیلم دیو و دلبر(Beauty and the Beast) همچنان پا به پای همدیگر پیش می‌روند. بچه رئیس این هفته و با فروش 15/5 میلیون دلار در جایگاه دوم قرار گرفته است و دیو و دلبر هم با فروشی معادل 13/6 میلیون دلار در رتبه‌ی سوم فروش هفتگی قرار گرفت. در اکران‌های جهانی اما دیو و دلبر این هفته توانست 22 میلیون دلار دیگر به فروش جهانی‌اش اضافه کند و مجموع فروشش را از اکران‌های بین‌المللی به رقم 1/043 میلیارد دلار برساند.
در جایگاه چهارم فروش این هفته اسمورف‌ها: دهکده‌ی گمشده(Smurfs: The Lost Village) قرار دارد که این هفته و در هفته‌ی دوم اکران، فروشش با 51 درصد افت به رقم 6/5 میلیون دلار رسیده است. مجموع فروش این فیلم تا به حال 24/7 میلیون دلار شده است.
در رتبه‌ی پنجم فروش هفتگی اما کمدی Going in Style قرار دارد که با فروش 6/35 میلیون دلار در این هفته،‌ مجموع فروشش را به رقم 23/3 میلیون دلار رسانده است.

منبع: boxofficemojo

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *