ابراز تمایل پل ورهوفن برای همکاری مجدد با آرنولد شوارتزنگر

قسمت سوم «کونان بربر» ساخته می‌شود

قسمت سوم «کونان بربر» ساخته می‌شود
پل ورهوفن کارگردان آلمانی که پیش از این در سال 1990 فیلم «یادآوری کامل» را با حضور آرنولد شوارتزنگر ساخته بود ممکن است قسمت سوم «کونان» را بسازد و بار دیگر با این بازیگر اتریشی‌الاصل همکاری کند.

 فیلم‌نت نیوز : پل ورهوفن کارگردان آلمانی فیلم‌هایی چون او(Elle) و پلیس آهنی(Robocop) قصد دارد قسمت سوم فیلم کونان را بسازد و از حضور آرنولد شوارتزنگر بهره ببرد. آرنولد پیش از این در فیلم علمی تخیلی یادآوری کامل ساخته‌ی ورهوفن بازی کرده بود و حالا ورهوفن می‌خواهد مجدداً با او همکاری کند. او قصد دارد دنباله‌ای بر دو فیلم کونان بربر(Conan the Barbarian) و کونان ویرانگر(Conan the Destroyer) بسازد که به ترتیب در سال‌های 1982 و 1984 و به کارگردانی جان میلیون و ریچارد فلیشیر ساخته شدند و آرنولد شوارتزنگر هم در آن‌ها نقش اصلی را ایفا می‌کرد. پل ورهورفن با انتقاد از فیلم‌هایی که فرماندار سابق کالیفرنیا از بازگشتش به بازیگری در سال 2011 تا کنون بازی کرده است گفت: «فیلمنامه‌هایی که او این اواخر بازی کرده است قابلیت‌های او را نشان نمی‌دهند. طرفداران همیشه می‌گویند که می‌خواهند من دنباله‌ی بر کونان بسازم.»

از زمان اکران یک بازسازی ناموفق از این فیلم در سال 2011 که ربطی هم به فیلم‌های قبلی نداشت،‌ ساخت یک کونان جدید با حضور آرنولد در برنامه‌ها بوده و نسخه‌ی اولیه‌ای از فیلمنامه هم توسط ویل بیل، آندریا برلوف و کریس مورگان نوشته شده است.

خود آرنولد هم زمان اکران جدیدترین قسمت ترمیناتور یعنی ترمیناتور: پیدایش() در سال 2015 صحبت‌هایی درباره‌ی دنباله‌ی کونان کرد و حتی اشاره‌ای هم به خط اصلی داستانش داشت: «من امیدوار بودم که یک قسمت دیگر از این فیلم را بازی کنم، و از این ایده خوشم آمد که کونان مدت زیادی پادشاه بوده باشد و بعد به همه‌ی این‌ها پشت کند و برود سمت کوه‌ها. بعدش البته دوباره از او می‌خواهند که برگردد چون اتفاقات وحشتناکی در قلمرو‌اش می‌افتد. و این موقع است که نبرد آغاز می‌شود.»

هنوز حضور ورهوفن برای کارگردانی این فیلم قطعی نشده و تاریخ اکران مشخصی هم برایش اعلام نشده است.

منبع: film-news

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *