جزئیات جدید از قسمت دوم «سیکاریو» به روایت فیلمنامه نویس

حذف پلیس در دنباله‌ی «سیکاریو»

حذف پلیس در دنباله‌ی «سیکاریو»
تیلور شریدان،‌ فیلمنامه‌نویس «سیکاریو» که به تازگی به خاطر «اگر سنگ هم از آسمان ببارد»‌ نامزد اسکار شده است، می‌گوید در قسمت دوم «سیکاریو»‌ قرار است با شرایط پیچیده‌تری رو‌به‌رو شویم.

فیلم‌نت نیوز؛ تیلور شریدان به تازگی برای اکران اولین تجربه‌ی کارگردانی‌اش رودخانه­‌ی باد(Wind River) با بازی جرمی رنر و الیزابت اولسن در جشنواره‌ی ساندنس حاضر شد و در کنار معرفی فیلم خودش، خبرهایی هم از قسمت بعدی سیکاریو که با عنوان سولدادو (سرباز) ساخته خواهد شد داد:« یکی از تهیه‌ کننده‌ها به من زنگ زد و گفت: «اگر می‌خواستی یک دنباله بر این فیلم بنویسی، چطور ادامه‌اش می‌دادی؟» بعدش ایده‌ای به ذهنم زد. گفتم: «ببین، یک دنباله‌ی واقعی که نمی‌شود برایش ساخت. ولی من واقعاً دوست دارم ببینم اگر این‌ها مثل قسمت اول یک مأمور پلیس همراهشان نداشته باشند چه می‌شود؟ چون اساساً آن‌ها در خاک ایالات متحده فعالیت می‌کنند و من هم با چند تا از قوانین واقعی که در این زمینه وجود داشت بازی کردم تا راهی پیدا کنم که آن‌ها بتوانند کم و بیش قانونی عمل کنند. ولی آن‌ها یک مأمور اف‌بی‌آی هم همراهشان داشتند. ولی اگر خارج از خاک آمریکا باشند و مأموری هم همراهشان نباشد چی؟ چه اتفاق‌های خوب یا بدی خواهد افتاد؟ شما قسمت اول را که دیده‌اید. پس زیاد منتظر اتفاق‌های خوب نباشید.»

او ادامه داد: «به نظرم اگر سیکاریو فیلمی بود درباره‌ی نفوذ ارتش در نیروی پلیس، اینجا کلاً قرار است نقش پلیس حذف شود.»

اما شریدان خبرهای دیگری هم درباره‌ی این فیلم‌ها داشت. به نظر می‌رسد هنوز قبل از اینکه حتی فیلمبرداری قسمت دوم شروع شود، صحبت‌هایی برای قسمت سوم و تبدیل این مجموعه فیلم به یک سه گانه صورت گرفته است، و شریدان هم داستانش را در ذهنش دارد: «کسی چه می‌داند؟ به هر حال من می‌دانم قسمت سوم چه خواهد بود. دقیقاً می‌دانم داستانش چیست.»

پیش از این گفته شده بود که داستان قسمت دوم سیکاریو که در آن کترین کینر در نقش رئیس مت(جاش برولین) بازی خواهد کرد، بیشتر از مواد مخدر، روی مهاجرت تمرکز خواهد کرد. مسئله‌ای که حالا و با ریاست جمهوری دونالد ترامپ، جدی‌تر و پیچیده‌تر از قبل شده است.

منبع: collider

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *