زک اسنایدر در گفتگو با Empire اعلام کرد؛

قبل از ساخت “بتمن علیه سوپرمن” با کریستوفر نولان صحبت کردم

قبل از ساخت “بتمن علیه سوپرمن” با کریستوفر نولان صحبت کردم
فیلم "بتمن علیه سوپرمن" قرار است فرودین 95 در سینماهای جهان اکران شود و هنوز برای عده ای سوال است که چرا کریستوفر نولان، کارگردان این پروژه عظیم نیست.

به گزارش فیلم نت نیوز، فیلم بسیار پر هزینه و پر سر و صدای Batman v Superman: Dawn of Justice قرار است به زودی اکران شود. یکی از مهمترین سوالهایی که بارها و بارها در محافل سینمایی مطرح شده است، این بوده که چرا کریستوفر نولان Christopher Nolan کارگردانی که سه تجربه ی فوق العاده موفق از ساخت فیلمهایی با محوریت شخصیت بتمن را داشته، کارگردان این فیلم نیست و به جای او زک اسنایدر Zack Snyder کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است.

البته باید اشاره کنیم که اسنایدر هم کارگردان کم تجربه ای نیست و کارگردانی فیلمهایی از جمله Watchmen و Man of Steel و … را در کارنامه ی هنری خود دارد. اما خود او نسبت به گمانه زنی هایی که انجام می شد، واکنش نشان داد و در مصاحبه ای اشاره کرد که قبل از قبول کارگردانی فیلم بتمن علیه سوپر من ، با کریستوفر نولان صحبت کرده و به نوعی از او برای این کار اجازه گرفته است.

اسنایدر به طور واضح در مصاحبه ی خودش با امپایر گفته : من خیلی صریح از نولان سوال کردم که آیا دوست دارد که من این کار را انجام دهم. و او بعد از سکوتی کوتاه اشاره کرد که از این موضوع رضایت دارد و هیچ مشکلی از این بابت نیست.

اسنایدر در ادامه افزود : نولان بعد از اینکه رضایت خودش را اعلام کرد اینگونه ادامه داد که ما صاحبان این شخصیتهای محبوب نیستیم و اگر تو ( اسنایدر) این فیلم را نسازی، کس دیگری این کار را می کند که باز هم مشکلی نیست.

اسنایدر این گونه ادامه داد : البته من با نولان در فیلم Man Of Steel همکاری داشتم و او بعنوان یکی از تهیه کنندگان در کنار ما حضور داشت و در مورد کارگردانی “بتمن علیه سوپرمن” معتقد بود که انجام اینکار برایش کمی سخت است و من هم بیش از این اصرار نکردم.

زک اسنایدر

zack_snyder_0

christopher-nolan

کریستوفر نولان

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *