تازه‌ترین تصاویر از بازسازی فیلم «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» ببینید

کنت برانا و جانی دپ رودرروی یکدیگر قرار گرفتند

کنت برانا و جانی دپ رودرروی یکدیگر قرار گرفتند
درحالیکه هنوز شش ماه به اکران فیلم «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» مانده‌است، صحنه‌هایی از این فیلم در لندن به نمایش درآمد و تصاویر شخصیت‌ها منتشر شد. در این تصاویر جانی دپ و کنت برانا را با گریم‌های متفاوت می‌بینیم که آنها را به ساکنان قرن نوزدهم تبدیل کرده‌است.

فیلم‌نت نیوز، روز جمعه (5 می) کنت برانا کارگردان فیلم قتل در قطار سریع‌السیر شرق و گروه بازیگرهای درخشان و پرافتخار فیلمش مانند پنلوپه کروز، دیزی رایدلی، اولیویا کولمن و بازیگران دیگر، در مراسمی در شهر لندن به تماشای تصاویر ضبط شده‌ی ابتدایی این فیلم نشستند. این تصاویر شامل چهار سکانس خلاصه شده بود که به معرفی شخصیت‌های اصلی فیلم پرداخته است.

کنت برانا، که او را در نقش کاراگاه نروژی هرکول پوارو در فیلم می‌بینیم، بعد از پخش این ویدیوهای 10 تا 15 دقیقه‌ای گفت: «این اولین بار است که راش‌های یک فیلم به این شیوه نمایش داده‌می‌شود. بسیار هیجان‌زده‌ایم که قول و قرارها و پتانسیل‌های این فیلم را با شما به اشتراک می‌گذارم.»

فیلم قتل در قطار سریع‌السیر شرق، اقتباسی از رمانی جنایی به همین نام به قلم آگاتا کریستی است. در داستان فیلم آمده‌است که یک قطار لوکس در مسیرش به سمت شهری در شرق اروپا، 13 مسافر مشکوک دارد که کاراگاه نام آشنای داستان، هرکول پوارو، تا قبل از رسیدن قطار به ایستگاه فرصت دارد قطعات پازل قتل را برای رسیدن به نتیجه کنار هم بگذارد.

کنت برانا علاوه بر بازیگری، کارگردانی این اثر را هم به عهده دارد و اسم او در ابتدای پروژه در  لیست بازیگرانی قرار داشت که در سینما نقش کاراگاه را بازی کرده‌بودند. از جمله‌ی این اسم‌ها جانی دپ در نقش اد وود در فیلمی به کارگردانی تیم برتون است.

قتل در قطار سریع‌السیر شرق، محصول سینمای آمریکا است در حالیکه در شهر لندن فیلم‌برداری می‌شود. به گفته‌ی سازندگان این فیلم در کمپانی فاکس، قرار است در10 نوامبر 2017 (19 آبان) این فیلم برای نخستین بار اکران شود.

قتل در قطار سریع‌السیر شرق

قتل در قطار سریع‌السیر شرق

قتل در قطار سریع‌السیر شرق

قتل در قطار سریع‌السیر شرق

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *