امشب در سینماهای جهان: هفته‌ی اول جولای ۲۰۱۷

امشب در سینماهای جهان: هفته‌ی اول جولای ۲۰۱۷
فیلم‌های «غیرقابل تصور» (Inconceivable)، «خانه» (The House)، «تاریکی برمی‌خیزد» (Darkness Rising) و انیمیشن من نفرت‌انگیز 3 (Despicable Me 3) و همچنین 2:22 (2:22) از مهمترین فیلم‌هایی هستند که امروز اکران عمومی خود را آغاز می‌کنند.

فیلم‌نت نیوز: سینمای جهان این هفته شاهد اکران فیلم‌هایی برای علاقمندان به اکثر ژانرهای سینمایی است، ژانرهای کمدی، درام، وحشت و انیمیشن.

من نفرت‌انگیز 3 (Despicable Me 3)

من نفرت‌انگیز، سومین نسخه‌ی انیمیشن محبوب موجودات کپسولی زرد رنگ است که به زبان نامفهوم خودشان حرف می‌زنند اما توانسته‌اند ارتباطی را که می‌خواهند با مخاطب برقرار کنند. علاقمندان به انیمیشن، به‌ ویژه طرفداران مینیون‌ها از امشب می‌توانند این انیمیشن را با صدا پیشگی استو کارل در سینما ببینند. یونیورسال پیکچرز، کمپانی سازنده‌ی «من نفرت‌انگیز 3» امیدوار است بتواند رکورد ماشین‌ها 3 (Cars 3) را درگیشه بشکند.

غیرقابل تصور (Inconceivable)

فیلم درام غیرقابل تصور با نقش‌آفرینی نیکلاس کیج و جینا گرشان داستان همیشگی سفر به شهری ناآشنا برای فراموش کردن گذشته است، اما وجود افرادی که به هویت قهرمان داستان شک می‌کنند باعث خراب شدن همه‌ی برنامه‌های او می‌شود.

خانه (The House)

کمدی خانه داستان زوجی است که برای تامین هزینه‌ی کالج دخترشان، تصمیم می‌گیرند از راه‌های غیرقانونی پول بدست بیاورند. ویل فرل و امی پولر نقش این پدر و مادر خلاف‌کار را ایفا می‌کنند.

2:22 (2:22)

فیلم معمایی و مهیج 2:22 همانطور که از نامش پیداست جدال برای پیروزی بر مقوله‌ی زمان است. قهرمان داستان درگیر حوادثی شوم شده است که هر 24 ساعت برایش اتفاق می‌افتد. او برای حل این معما و پیدا کردن راهی برای فرار از این سرنوشت تنها تا قبل از ساعت 2:22 روز بعد فرصت دارد.

 تاریکی برمی‌خیزد (Darkness Rising)

تاریکی برمی‌خیزد فیلم ژانر وحشت این هفته‌ی سینمای جهان است. داستان جنون و به قتل رساندن فردی بی‌گناه و بازگشت روح او برای انتقام گرفتن. در فیلم «تاریکی برمی‌خیزد» با روحی سرگردان در زمان سفر می‌کنیم تا به علت به قتل رسیدن او پی‌ببریم و اینکه آیا او در نهایت تصمیم به انتقام می‌گیرد یا بخشیدن؟

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *