جزئیاتی از فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» منتشر شد

«جان اسنو» با ارتشی از شمال بازمی‌گردد

«جان اسنو» با ارتشی از شمال بازمی‌گردد
شبکه‌ی اچ‌بی‌او (HBO) در تازه‌ترین خبری که از سریال پرمخاطب «بازی تاج و تخت» منتشر کرده نام سه قسمت از فصل هفتم و خلاصه‌ای از داستان را در اختیار طرفداران این سریال قرار داد.

فیلم‌نت نیوز: شبکه‌ی تلویزیونی اچ‌بی‌او (HBO) به تازگی اخبار جدیدی از فصل آماده‌ی پخش بازی تاج و تخت (Game of Thrones) منتشر کرده است. این اخبار شامل نام سه قسمت اول و جزئیاتی از داستان در این قسمت‌ها است.

تا آخر فصل ششم، تعداد زیادی از مدعیان تاج و تخت کشته شدند یا کنار کشیدند و در فصل هفتم این سریال، فصل ماقبل آخر، شاهد نبرد سه مدعی باقی‌ مانده خواهیم بود. سازندگان سریال تا این‌جا توانسته‌اند مخاطبان را در انتظار تماشای سرانجام هفت اقلیم نگه دارند. آن‌ها با انتخاب شیوه‌‌ی روایت دانای کل، حقایقی را برای بیننده آشکار کرده‌اند که شخصیت‌ها از آن بی‌خبرند و لحظه‌ی رویارویی آن‌ها با حقایق زندگی‌شان حوادث جذابی را به داستان اضافه می‌کند.

اولین قسمت فصل هفتم که کمتر از یک هفته‌ی دیگر، در تاریخ 16 جولای 2017 (25 تیر) پخش می‌شود، قلعه اژدها (Dragonstone) نام دارد. در این قسمت شخصیت جان اسنو با بازی کیت هرینگتون در تدارک ارتش برای حفاظت از منطقه‌ی «شمال» است.

سرسی با نقش‌آفرینی لنا هیدی تلاش می‌کند جو نارآرام اطرافش را سر و سامان دهد. و بالاخره دنریس با بازی امیلیا کلارد به خانه برمی‌گردد. این قسمت از فصل هفتم به قلم دیوید بنیوف و دی.بی وایس به فیلم‌نامه تبدیل شده و جرمی پودسوا آن را کارگردانی کرده است.

پوستر منتشر شده از این فصل دنریس را نشان می‌دهد که در ساحل اقیانوس ایستاده است و در واقع به طرفداران او این اطمینان را می‌دهد که او بلاخره به وستروس می‌رسد.

قسمت 62 که در تاریخ 23 جولای (1 مرداد) پخش می‌شود استورم‌بورن یا طوفان‌زاد (Stormborn) نام دارد و در واقع همان لقبی است که بعد از به‌ دنیا آمدن دنریس به او دادند. او در این قسمت ملاقات‌های ویژه‌ای خواهد داشت، جان اسنو با شورشیان روبه‌رو می‌شود و تیریون لنیستر با نقش‌آفرینی پیتر دینکلیج قصد فتح کردن شهر وستروس را دارد.

در این قسمت شاهد بازگشت شخصیت جورا هم خواهیم بود که برای پیدا کردن درمانی برای بیماری‌اش دنریس را به مقصد نامعلومی ترک کرده بود.

و در آخر قسمت 63 که 30 جولای (8 مرداد) از شبکه‌ی اچ‌بی‌او پخش می‌شود عدالت ملکه (The Queen’s Justice) نام دارد. دنریس دادگاهی برپا می‌کند. سرسی هدیه‌ی پیشکشی را پس می‌فرستد و در نهایت جیمی لنستر با بازی نیکولای کاستر-والدو از اشتباهات گذشته درس خواهد گرفت. مارک میلود کارگردانی این قسمت را به عهده داشته است.

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *