The Fate of the Furious فروشش را در هفته‌ی دوم به 900 میلیون دلار رساند

قسمت هشتم «سریع و خشمگین» در آستانه‌ی فروش میلیاردی

قسمت هشتم «سریع و خشمگین» در آستانه‌ی فروش میلیاردی
The Fate of the Furious که جدیدترین فیلم از مجموعه فیلم‌های «سریع و خشمگین»( The Fast and the Furious) است در دومین هفته‌ی اکران خود موفق شد فروش جهانی خود را نزدیک به 900 میلیون دلار برساند.

فیلم‌نت نیوز؛ هشتمین قسمت از مجموعه فیلم‌های سریع و خشمگین یعنی The Fate of the Furious این هفته هم موفق شد جایگاه نخست فروش هفتگی را از آن خود کند. این فیلم با فروش 38/6 میلیون دلار در این هفته توانست مجموع فروش داخلی‌اش را به رقم 163/6 میلیون دلار برساند. همچنین فروش اکران‌های خارج آمریکای این فیلم از نمایش در 65 کشور به رقم 744/8 میلیون دلار رسیده است که در مجموع فروش جهانی آن را به 908/4 میلیون دلار می‌رساند. فروش این فیلم در هفته‌های آینده از مرز یک میلیارد دلار هم خواهد گذشت.
دوم و سوم فروش این هفته نیز مثل هفته‌ی گذشته تکرار شد و انیمیشن بچه رئیس ( The Boss Baby) و فیلم دیو و دلبر(Beauty and the Beast) به ترتیب فروش 12/75 و 9/97 میلیون دلاری داشته‌اند.
دیو و دلبر که این هفته اکرانش را در آخرین گیشه‌ی بین‌المللی‌اش یعنی ژاپن آغاز کرد موفق شد فروش جهانی‌اش را به 1/1 میلیارد دلار برساند.

اما جایگاه چهارم فروش این هفته هم متعلق به انیمیشنی از دیزنی است. متولد چین(Born in China) که موفق شد با اکران در 1508 سالن سینما به فروش 5/1 میلیون دلاری برسد.

در رتبه‌ی پنجم فروش هفتگی هم مثل هفته‌ی گذشته فیلم کمدی Going in Style از کمپانی برادران وارنر قرار دارد که با فروش 5 میلیون دلار در این هفته،‌ مجموع فروشش را به رقم 31/7 میلیون دلار رسانده است.

منبع: boxofficemojo

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *