نکات جالب از اجرای صحنه مهم The Revenant

نکات جالب از اجرای صحنه مهم The Revenant
فیلم " بازگشته" آنقدر مورد توجه قرار گرفته است که بسیاری از علاقمندان در موردش بسیار کنجکاوی کنند. اما در این مطلب به یکی از تاثیرگذار ترین صحنه های این فیلم پرداخته ایم،صحنه معروف حمله خرس.

به گزارش فیلم نت نیوز، فیلم مهم سال 2015 یعنی The Revenant که در 12 بخش نامزد دریافت اسکار شده است، صحنه ی جالب و بسیار هیجان انگیزی دارد که در آن یک خرس عظیم الجثه به قهرمان فیلم یعنی لئوناردو دیکاپریو حمله می کند و به اعتقاد بسیاری از علاقمندان به سینما، این صحنه بسیار خوب از آب درآمده است. حالا ما در اینجا میخواهیم به نکات جالب و جزئیات اجرای این صحنه بپردازیم.

به گزارش «گاردین»، Glenn Ennis همان کسی است که کنجکاوی خیلی‌ها را برانگیخته و با پوشیدن یک لباس مخصوص به خلق سکانسی بی‌رحمانه و پرتنش در فیلم کمک کرده است. او یک بدلکار حرفه‌ای است که در گذشته هم با پروژه های بزرگ سینمایی همکاری داشته است.

او در در مصاحبه با Global News درباره تجربه بدلکاری در فیلم The Revenant گفته: در تمرین‌ها من لباس و کله خرس می‌پوشیدم. واضح است که چیزی که در نهایت روی پرده رفته، حاصل کار تیم جلوه‌های ویژه و گرافیک کامپیوتری است. الخاندرو (ایناریتو) شدیدا اصرار داشت که خرس آبی مثل یک خرس واقعی حرکت کند و لازم بود ظرافت‌هایی که در حرکات یک خرس واقعی هست، در فیلم هم دیده بشود. و باید تا جای ممکن اصیل و واقعی به نظر می‌رسید. من اغلب اوقات داشتم به پر و پای لئو می‌پیچیدم اما با رضایت خودش بود و کاملا آمادگی‌اش را داشت.

glenn-ennis-the-revenant

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *