شروع فوق العاده فیلم Deadpool در گیشه

شروع فوق العاده فیلم Deadpool در گیشه
فیلم Deadpool در آغازین روز اکران خودش توانست فروش بسیار خوبی کسب کند و سازندگانش را برای بدست آوردن رکوردهای جالب در فروش، امیدوار کند.

به گزارش فیلم نت نیوز، بر اساس گزارشات رسیده، فروش فیلم Deadpool در روز جمعه ای که گذشت بسیار عالی بود و توانست رکورد فروش فیلمهای با درجه سنی R  را برای خودش به ثبت برساند. ضمن اینکه Deadpool با فروش 47.5 میلیون دلاری خودش در ابتدای اکران، توانست جزو 10 فیلم پر فروشی که بر اساس قهرمانهای کتاب های کمیک ساخته شده بودند و در ابتدای اکرانشان بسیار خوب فروخته بودند، قرار بگیرد.

فیلم Deadpool با بازی رایان رینولدز Ryan Reynolds، در مورد یک ضد قهرمان است که کارهای جالب و خنده داری از او سر می زند. پیش از اکران عمومی Deadpool ، حدسهایی زده می شد که احتمالا فروش خوبی خواهد داشت، اما شروع طوفانی Deadpool، سازندگانش را امیدوار کرده است که بتوانند رکوردهای جالبتری در روزهای ابتدایی شروع اکرانش، ثبت کند.

پیش بینی می شود که فروش Deadpool در سه روز ابتدایی به 117 میلیون و در چهار روز ابتدایی به 130 میلیون دلار برسد. باید منتظر ماند و دید که آیا این ارقام به دست خواهند آمد یا نه ….

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *