با اقتباس از رمان پرفروش سال 2013

شبکه‌ی هولو اولین سریال اختصاصی خود را می‌سازد

شبکه‌ی هولو اولین سریال اختصاصی خود را می‌سازد
شبکه‌ی نمایش خانگی آنلاین هولو (Hulu) اولین سریال اختصاصی خود را با عنوان «کرش و برن» (Crash & Burn) بر اساس رمان پرفروش سال 2013 به همین نام، نوشته‌ی مایکل حسن، می‌سازد.

آرون زلمن، نویسنده و تهیه‌کننده‌ی برنامه‌های تلویزیونی  آمریکا،  سریال کرش و برن را برای شبکه‌ی نمایش خانگی آنلاین هولو می‌سازد. در فصل اول داستان، زندگی سه پسر جوان از حومه‌ی شهر، در سه بازه‌ی زمانی مختلف دنبال می‌شود. بخش‌هایی با مضمون یکسان که از زندگی این سه شخصیت نشان داده می‌شود، شامل رمز و راز زندگی، ترس‌ها و کارهای خوب و بد آنهاست که در نهایت داستانی از طنزها، خشونت‌ها و ضعف‌های بشر را می‌سازد.

پایلوت فصل اول سریال به تازگی تمام شده‌است و شبکه‌ی هولو در حال پیگیری مراحل تولید این فیلم برای تابستان سال جاری میلادی است.  کمپانی سونی تی‌وی (Sony TV) برای ساخت سرنگونی با این شبکه‌ی نمایش خانگی آنلاین همکاری می‌کند.

بعد از چراغ سبز شبکه‌ی هولو برای اجرای این پروژه، برنامه‌ریزی برای فیلم‌برداری 10 قسمت فصل اول در شهرهای نیویورک و کانادا انجام شد.

تیم تهیه‌کنند‌ی این سریال در حال حاضر تهیه‌کندگی دو سریال دیگر در شبکه‌های آمازون و اچ‌بی‌او را هم برعهده دارند. این تیم، چند سال به ساخت سریالی بر اساس این رمان فکر می‌کردند و در نهایت زلمن را به مهمانی شام دعوت کردند و به او پیش‌نهاد ساخت این سریال را دادند.

شبکه‌ی هولو یک وب‌سایت نمایش خانگی آنلاین در آمریکا است. کمپانی‌های ساخت فیلم از جمله دیزنی، فاکس قرن 21 و تیم وارنر شرکای تجاری این شبکه هستند.

 

منبع: variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *