100 روز اول کاری دونالد ترامپ سوژه «سیمپسون‌ها»

«سیمپسون‌ها» این‌بار رئیس جمهور آمریکا را به بازی گرفتند

«سیمپسون‌ها» این‌بار رئیس جمهور آمریکا را به بازی گرفتند
مجموعه‌ی انیمیشن قدیمی «سیمپسون‌ها» که به بازسازی شخصیت‌های سیاسی، ورزشی و هنری مشهور است، در تازه‌ترین تیزری که از فصل جدیدش پخش کرده است به 100 روز اول کاری دونالد ترامپ در کاخ سفید پرداخته است.

فیلم‌نت نیوز، انیمیشن سیمپسون‌ها در تازه‌ترین تیزر خود باز هم از شخصیت‌های خبرساز سیاسی استفاده کرده است و این بار به سراغ رئیس جمهور پر حاشیه‌ی آمریکا رفته است. در این تیزر که تنها 24 ساعت بعد از پخش شدن نزدیک به دو میلیون بار در شبکه‌های اجتماعی دیده شده است، دونالد ترامپ را به همراه معاون اول و چند نفر از مشاورانش می‌بینیم. اما بیشتر توجه بر روی شخصیت ترامپ است که در اتاق شخصی‌اش مشغول خواندن کتاب‌هایی در مورد فلوریدا و درآمدزایی است.

سیمپسون‌ها  یک مجموعه‌ی پویانمایی کمدی موقعیت آمریکایی ساخته مت گرونینگ است که برای شبکه رسانه‌ای فاکس ساخته می‌شود و اولین بار  ۱۷ دسامبر ۱۹۸۹ پخش شد. این سری نمایشی طنز از سبک زندگی خانواده سیمپسون‌ها است که از هومر، مارج، بارت، لیسا و مگی تشکیل شده. این مجموعه فیلم در شهر ساختگی اسپرینگفیلد اجرا می‌شود که فرهنگ آمریکایی، ارتباطات تلویزیونی و دیگر رفتارهای انسانی را به تصویر می‌کشد. این مجموعه در سال 2009 توانست با شکستن رکرد سریال‌های آمریکایی به طولانی‌ترین مجموعه‌ی آمریکایی پخش شده تبدیل شد.

منبع: Theguardian

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *